Без кредитування важко уявити життя людини та діяльність підприємства. Завжди існує напрямок, якому не вистачає коштів для реалізації. Оформлюючи кредитний договір варто передбачити всі обставини, які можуть спричинити неможливість своєчасно повернути кошти. Якщо клієнт банку або іншої фінансової установи добровільно йде на контакт та сам звертається у разі складного фінансового стану з метою реструктуризації боргу або його списання, ситуація найчастіше вирішується на користь клієнта та договір закривається. Але існують випадки, коли заборгованість не повертається або виникають спірні питання щодо її повернення. Саме тоді не обійтись без послуг професійних колекторів. Не варто лякатися, бо колектори це не бандити з пістолетами та в шкіряних куртках. Це високопрофесійні спеціалісти з юридичними та фінансовими знаннями, що гарантують вирішення найделікатніших фінансових питань. Саме такі послуги надає компанія Таліон Плюс.

Компанія «Таліон Плюс» є зареєстрованою юридичною особою, яка професійно займається поверненням прострочених заборгованостей.

Клієнти «Таліон Плюс» можуть скористатися такими послугами:

1. Досудове вирішення питань із заборгованості. Цим займаються більш ніж 50 операторі call-центру, що в будь-який час нададуть вичерпну відповідь на найскладніші питання. Існують два етапи досудового стягнення: «soft» дистанційна робота з боржниками і «hard» безпосередній контакт. Завдяки точному механізму керування дзвінками забезпечується високий результат у кожній справі.

2. Вирішення питань із заборгованості у суді. Команда професійних юристів складе весь необхідний пакет документів та супроводжуватиме виконавче впровадження до самого завершення. Перед зверненням до суду кожен боржник ретельно перевіряється на предмет шахрайства та фінансових махінацій задля забезпечення справедливого вироку.

3. Факторинг. «Таліон Плюс» - активний учасник ринку з купівлі заставних та беззаставних боргів. Ця діяльність забезпечує вивільнення фінансових активів клієнта, збереження його авторитету та зменшення додаткових витрат.

На сайті talion-plus.com.ua можна ознайомитися з найпоширенішими питаннями клієнтів та боржників. Наприклад: як мій договір потрапив до колекторської компанії або як нараховуються штрафні санкції за договором.

«Таліон Плюс» - гарантія фінансової рівноваги, вихід з найскладніших ситуацій.