Цікаво, що в деяких мовах слово «траншея» звучить майже однаково та означає одне й те саме: рів, окоп, щілину. Поняття дуже невизначене, адже тривалість, глибина та профіль можуть бути різними. Складно сказати, де і хто придумав використовувати поглиблення в землю у захисних цілях. Але історично траншеї мали саме таке призначення.

Які бувають траншеєкопачі

Призначення траншеєкопачів

«Махати лопатою» кілька днів або за пару годин викопати рів необхідної ширини та глибини? Звичайно, вибір другого варіанту очевидний. Тому спеціалісти Путилівського заводу ще в минулому столітті почали створювати прототипи траншеєкопачів. Це були механізми на паровому ходу, які пересувалися по рейках. Пізніше інші виробники стали модифікувати цей вид техніки, розвиваючи його.

З удосконаленням будівельних, комунікаційних та інших процесів і будівель потреба в прискоренні та спрощення прокладки труб і копання траншей. Адже саме з цього починається багато роботи. Агрегат, який може управлятися однією людиною виявився оптимальним варіантом.

Траншеєкопач - це механізм для копання різного виду траншей. Сьогодні є різні моделі та види агрегатів. Одні справляються вручну, інші представляють собою величезну військову техніку. Щоб можна було швидко і просто ідентифікувати та вибрати копач траншей їх почали класифікувати.

Класифікація траншеєкопачів

Групу компаній «Енерпроф» має у своєму розпорядженні широким спектром промислового обладнання, а наші фахівці готові надати професійну консультацію.

Для того, щоб прокласти у дворі будинку труби або зробити відведення води немає необхідності рити глибокі та широкі рови. Тому деякі бригади та будівельники мають зручні та практичні траншеєкопачі. Найчастіше вони являють собою мотор, що працює на бензині або дизелі та частини, безпосередньо розриває грунт. Велику траншею цим агрегатом викопаєш. Максимальна глибина такого копання 1,2 метра, ширина приблизно 10 см. Компактність і невелика вага цих механізмів ідеально підходить для невеликого бізнесу та напівпрофесійних робіт. Каналізація для приватного будинку, дренаж, інші комунікації - це робота для ручного траншеєкопача.

Більш складні та великі механізми відносяться до середнього класу. Вони являють собою окремі агрегати, які кріпляться на спецтехніку. Найчастіше це гусеничні трактори. Так екскаватор перетворюється у екскаваторний траншеєкопач, який позначається як «ЕК». Наступна буква в маркуванні означає роторний або гусеничний хід у механізмі. Ще в назву моделі входить максимальна глибина копання, яка формулюється у дециметрах. Можуть деякі виробники додавати й інші характеристики, що не мають принципового значення.

Великі траншеєкопачі - це машини для магістральних трубопроводів. Такий агрегат може прокопати за годину 350 метрів траншеї. Вигідно, швидко, зручно для глобального будівництва та прокладки великих комунікацій.

Вибрати траншеєкопач можна на сайті https://enerprof-building.com.ua/product-category/tesmec/transheekopateli-i-kamnedrobilki/transheekopatel/ і запам'ятайте він повинен залежати не від ціни механізму, а від надійності виробника й тими завданнями, які він повинен вирішувати.