Стоматологія розвивається стрімкими темпами. Тепер навіть втрата зуба - не проблема, його можна відновити. Є кілька методик, що дозволяють зробити посмішку ідеальною. Найпростіший спосіб - установка моста або іншого типу протеза. Варіант не вважається оптимальним, адже при відновленні ряду страждають інші зуби. Набагато раціональніше ставити імплант. В цьому випадку в ясна імплантують штифт, який накривається зверху коронкою.

Що варто знати про імплантування

Є кілька умов для імплантації зубів. Так, повинна бути відповідна кісткова тканина, в яку можна поставити шрифт. Згодом при відсутності зубу її шар стоншується. Як вирішити проблему? Для цього існує кісткова пластика - можна сформувати місце для імпланта, що гарантує надійну фіксацію елемента, його нормальне приживання.

Імплант випереджає міст через свою "автономності" - для його встановлення не требо задіяти інші зуби, роблячи іх опорними елементами. Така реставрація ряду дозволяє добитися ідеального естетичного ефекту. Правильно підібрана по відтінку коронка не відрізняється візуально від рідних зубів. Це дуже виручає при відновленні органів в зоні посмішки.

Імплант не поступається справжнім зубам по функціональності. За допомогою нього можна пережовувати їжу - він добре витримує навантаження і легко справляється із завданням.

Наскільки довговічні імпланти? Все залежить від конкретного випадку. Лікар має правильно встановити штифт і простежити, щоб чужорідний елемент зміг прижитися. У деяких випадках таке відновлення неможливе по ряду медичних показників. Про обмеження розповість лікар на консультації. Записатися на прийом можна онлайн на сайті клініки Хелсідент. Тут кліенти зможуть також перевірити ціни через прайс-лист, дізнатися про актуальні акції. Це зробить лікування еконмним. 

Можливо, імплант стане оптимальним рішенням, але доведеться провести підготовчі заходи. Наприклад, лікування ясен або кісткову пластику. План лікування затверджується стоматологом.

Як проходить кісткова пластика?

Операція по відновленню обсягу кістки призначається досить часто. Фахівці клініки пропонують процедуру, яка проходить в один етап і не потребує тривалого відновлення. Після відновлення кісткової тканини можна спокійно імплантувати штифт, йому буде забезпечена надійна фіксація. зверніть увагу, що цю процедуру проходить практично 50% паціентів.