Ще порівняно недавно при виконанні будівельних робіт масово використовувалися гарячекатані балки. Даний матеріал відрізнявся порівняно невисокою міцністю і витримував лише невеликі навантаження, що значно знижувало рівень надійності конструкції. Саме тому замість них сьогодні використовують двотаврові зварні балки, що відрізняються рядом переваг, що вигідно виділяють їх на тлі гарячекатаних виробів.

Двотаврові балки - надійний матеріал для створення металевих конструкцій

Основні переваги двотаврових балок

Двотаврові балки є металевим виробом, що має Н-образним перетином. На відміну від більш гарячекатаних виробів даний вид балок володіє більш високою міцністю, що перевищує показник старих металевих конструкцій у 7 разів, що дозволяє їм витримувати колосальні навантаження. Дана особливість двотаврової балки привела до того, що сьогодні даний вид будівельного матеріалу використовується у багатьох сферах, включаючи промисловість. Однак важливою перевагою двотаврової балки є більш низька витрата сталі, який в 2 рази нижче, ніж при виробництві гарячекатаних балок.

Крім цього, серед найбільш значущих переваг даного сталевого виробу слід зазначити:

  • широкий вибір, що дозволяє придбати вироби довжиною від 10-ти до 30-ти метрів;

  • створення більш міцних конструкцій та каркасів з економією коштів і часу;

  • висока міцність на стиск і стійкість до пошкоджень в результаті високих навантажень (спостерігається виключно у несиметричних двотаврових зварних балок);

  • можливість оптимізації та модернізації системи перекриттів;

  • рівномірний розподіл навантаження на всій конструкції завдяки металевого профілю змінного перерізу.

Згідно зі статистичними даними, міцність двотаврової зварної балки на 20-30 відсотків вище, ніж гарячекатаної. Більш того вона істотно легше.

При виготовленні двотаврових балок використовуються найновіші технології та впроваджуються унікальні методики, що дозволяють наділити кінцевий продукт високою міцністю і стійкістю до великих навантажень. Саме тому сьогодні для зниження ваги конструкції багато фахівців рекомендують використовувати двутавровую модель. Завдяки налагодженій процесу виробництва у PSM-Profile можуть виготовити виріб будь-якого розміру, що дозволяє заощадити сировину в процесі будівництва.

Щоб збільшити розмір отвору, що перекривається, експерти радять використовувати сталевий профіль з оптимізованим перетином, що дозволяє при необхідності підвищувати габарити отвору.

Двотаврові балки від PSM мають оптимальну вартість, завдяки чому вони користуються набагато більшою популярністю, ніж гарячекатані.

Переходьте на сайт https://psm-profile.com.ua та обирайте матеріали під власні потреби, а менеджери компанії завжди дадуть корисні рекомендації перед купівлею.