Фотообої в сучасному стилі – це різноманіття сюжетів, всілякі розміри, текстури і матеріали. Якщо зовсім недавно такі шпалери вважали пережитком минулого, то сьогодні вони є однією з найбільш актуальних тенденцій в дизайні інтер'єру. І все це завдяки тому, що це вже не ті одноманітні картинки з 90-х років, а унікальні зображення з чіткою передачею кольору, надруковані на високоякісних матеріалах за допомогою екологічно чистих чорнила.

Також, щоб прикрасити ваше мешкання вы можете купити модульні картини львів.

Сучасні інтер'єри з фотошпалерами вражають своєю оригінальністю, так як даний декор здатний задати певний настрій, візуально розширити простір, а також зонувати приміщення. Крім того, фотообої львів мають цілий ряд переваг:

Красиві зображення викликають у людини позитивні емоції та приємні асоціації, отже, створюють в кімнаті затишну і розслаблюючу атмосферу.

Крім наданих виробниками сюжетів, ви можете підібрати індивідуальний рисунок, що зробить ваші фотообої по-справжньому ексклюзивним.

Високий рівень друку дозволяє передати всі тонкощі малюнка, роблячи його «живим». Особливо цікаво виглядають сучасні фотошпалери, фото яких зображують панорами або макрознімки різної тематики, так як вони мають яскраво виражені глибину й обсяг.

Також у нас ви можете придбати скляні кухонні фартухи.

Такі шпалери довговічні і практичні:

вони не вигорають на сонці;

не піддаються зовнішнім впливам (подряпини і порізи), так що стануть вдалим рішенням для дитячої кімнати;

їм не страшна побутова хімія, отже, з вологим прибиранням проблем не буде;

завдяки спеціальному захисті вони вологостійкі і не бояться різких перепадів температури, тому можна використовувати такі сучасні фотошпалери для кухні або ванною.

Фотополотно можна застосувати як на всю стіну, так і у вигляді панно. Крім того, їм можна оформити стеля, двері та меблі.