Якщо для підлітків головне в одязі — її крутість, модність, стильність, то для немовлят та новонароджених — це перш за все якість тканини та зручність. Батьки новонароджених повинні піклуватись про безпеку, зручність, якість задля здоров’я своєї дитини. Шкіра маленької дитини дуже чутлива, тому потребує набагато більше уваги, ніж доросла дитина.

У інтернет-магазині https://www.rechi-dlya-malechi.com.ua/, ви зможете ознайомились ближче зі асортиментом та обрати одяг для своєї дитини.

Якщо ви готуєтесь до появи першої дитини у сім’ї, тоді радимо вам ознайомитись з видами одягу, яку може одягати малеча:

Боді

Він підходить для прогулянок на вулиці. У чому плюс боді? Він дуже зручний та не сковує рухи тіла немовля. Його можна вдягати й на пляж, на дачу або у ліс.

Сліпи

Сліпи трішки схожі з боді, але сліпи трішки довші (вони закривають ноги дитини), ніж боді. Вони підходять для холодної пори року.

Шапочка/Носочки/Пінетки/Царапки

Ці речі будуть з немовлям зі самого його народження. Вони захищають тіло дитини від пошкоджень. Бажано щоб вони були м’які.

Піжами

Зручний одяг для гарного сну. Краще для маленькою дитини придбати закриту піжаму (з довгими рукавами та закритими ногами). Добре коли піжама не облягає тіло дитини. Це дає їй змогу вільно рухатись у сні.  

Слинявчики

Мастхев для молодих мам! Найкращій помічник при годуванні дитини. Використовуючи слинявчик, ви маєте шанс залишити одяг малюка чисним. Але це не точно.

Нижня білизна

Краще з малечку привчати дітей носити нижню білизну. Вона захищає шкіру дитини та тримає тіло у чистоті.

Комплекти для малюків

Набор одягу для маленької дитини. Комплекти можуть бути різного стилю. Це можуть бути кофти та джинси, боді з шапочкою та носочками, це може бути спортивний або класичний костюм, плаття з накидкою або комплект для сну.

Штани/сукні/Футболки/Реглани

Перш за все, треба знати, що такий одяг можна дітям, яким вже виповнилось рік. Вони підходять для святкових заходів та важливих моментів у житті. Мода залишається модою, але здоров’я та зручність — найголовніші речі при придбані одягу для дитини.

Більше речей для нашого малюка ви знайдете на цьому сайті https://www.rechi-dlya-malechi.com.ua/product-category/novonarodzheni-0-3-rokiv.  При покупці речей, звертайте увагу на матеріли, з яких вони виготовлені. Вони повинні бути натурального матеріалу.