Кожен день не тільки в Україні, але і у всьому світі відбувається багато значущих подій. Багато з них зачіпають лише конкретну країну, але є і такі, що впливають на економіку всього світу. Щоб бути в курсі того, що відбувається в світі потрібно регулярно читати новини. Можна скористатися місцевою пресою або відвідати сайт новин в інтернеті, де кожну хвилину з'являються замітки про те, що саме сталося в дану хвилину.

Останні новини Дніпра

Останні новини попереджають всіх дніпрян і гостей великого міста про ожеледицю на дорогах. Місцева влада попереджає водіїв бути обережними на дорогах, а пішоходів пересуватися тільки по пішохідних доріжках.

Крім цього в Дніпрі за останні кілька годин відбулися й інші події, які будуть корисні для самих городян і тих, хто тільки збирається приїхати в місто у справах або з особистою метою:

  1. Так, у багатьох школах України оголошено тижневу карантин, а ось в Новомосковську діти продовжують навчатися.

  2. На Мануйлівська проспекті вантажівка пошкодила електричні дроти, через що зупинилися тролейбуси.

  3. Місцева влада готується до майбутніх новорічних свят і готові на прикрасу міста витратити близько 3 млн. гривень.

Це найсвіжіші новини, але є ще й багато інших, про які можна дізнатися, якщо відвідати наш сайт.

Що сталося нового в світі і Україні в цілому?

Сьогодні в світі також відбулося багато подій, які будуть цікаві кожній людині. Так, Росія перекрила кордон і заборонила українцям в'їжджати на їх територію. Скільки триватиме ця заборона поки не відомо.

Тим, хто не може жити без гаджета буде цікаво дізнатися, що компанія Київстар запустила для своїх абонентів безліміт 4G. Але як з'ясовується, абоненти не можуть ним користуватися, техпідтримка не працює. У компанію Київстар щохвилини надходять скарги від абонентів, але поки її представник не вийшов на зв'язок і не пояснив у чому ж причина і коли її усунуть.

І знову комунальники не готові до негоди. Кожні кілька хвилин в травмпункти надходять люди, які отримали травми, посковзнувшись на зледенілих тротуарах.

Протести у Франції повернули те, що не вдалося зробити Україні.

Хочете бути завжди в курсі останніх подій і стежити за новинами в світі, тоді заходите на наш сайт https://znaj.ua/ru. Тільки у нас завжди свіжі новини.