Як тільки малюки підростають, починають самостійно ходити і гратися, відразу стають помітними особливості характеру і поведінки. Якщо дитина сповнена енергії, стрибає, розкидає іграшки, бігає – зазвичай це не викликає занепокоєння батьків. Та коли така рухливість не дає малюку зосередитись на простому завданні, дитина не може виконати послідовність дій, не доводить почате до кінця, це починає справді турбувати.

Які ж іграшки обрати для гіперактивного малюка?

Спеціально підібрані іграшки допоможуть батькам працювати над корекцією поведінки таких малюків. Адже їм важко концентрувати увагу, запам’ятовувати інформацію, чи просто контролювати власні емоції після занадто рухливої емоційної гри. Підібравши відповідні розвиваючі іграшки, конструктори та ігрові набори, можна не лише вчасно перемкнути увагу свого чада на спокійніше заняття, але й допомогти здобути нові корисні навики.

Важливо вчасно помітити брак уваги та інші відхилення в поведінці малюка і уважно підійти до вибору іграшок для дітей. Інтернет-магазин Toys4brain.com.ua допоможе обрати найкращу забавку для розвитку уваги та пам’яті. Набори та конструктори для різних вікових груп дозволять батькам не просто бавитись зі своїми дітьми, а й допомогти їм навчатись цікаво.

Розвиваючі іграшки для дітей 3-4 років

Гіперактивні малюки в такому віці часто перезбуджуються від  надміру активної гри. Варто чередувати рухливі ігри зі спокійними. В своїх методиках, відома педагог Монтессорі описувала важливість тактильних відчуттів в розвитку дитини. Для маленьких непосид ідеально підійдуть дерев’яні кубики, з яких можна вибудовувати прості конструкції.

Дерев’яні конструктори з кубиків допоможуть дитині провести найпростіше дослідження форми, гладкості, ваги предметів. Така гра допоможе відпочити і охолонути, задіює увагу та творчість, а пастельні кольори таких забавок не будуть відволікати.

Частинка до частинки – складаємо картинку

Корисними також будуть кольорові пазли для наймолодших. Наприклад, картинки-пазлики з кількох достатньо великих елементів. З допомогою таких наборів дитина вчиться доводити до кінця розпочату роботу. Мета батьків - похвалити малюка за завершене завдання, що допоможе зрозуміти: важливий не лише цікавий процес, а й кінцевий результат.

Конструктори для 5-8 річних чомучок

Час, коли гіперактивний малюк стає школярем, додає головного болю батькам. Якщо до цих пір проблеми з концентрацією уваги усунути не вдалось, то доведеться набратись терпіння і шукати додаткові методи навчання разом з своїм сином чи донькою. Справжнім порятунком в такому випадку стають навчальні конструктори:

  • Макети сонячної системи, щоб уявити місце нашої планети в космосі.

  • Набори для дослідження законів природи (кругообігу води, утворення хмар та блискавок).

  • Вітряний генератор, щоб зрозуміти використання енергії вітру.

  • Людський скелет ( будова людського тіла, яку не побачиш неозброєним оком).

  • Робототехніка, для вивчення законів механіки. Та багато інших.

Більше про конструктори можна прочитати на сайті https://toys4brain.com.ua/uk/articles-and-video/what-is-stem-construction-kit/

На щастя, розвиваючі іграшки та навчальні набори для дітей зараз легко обрати та придбати. Варто лише визначитись, яка саме ділянка науки потребує додаткового домашнього вивчення. Звичайно, такі забавки цікаві та корисні усім дітям. Та для гіперактивних дітлахів, яким потрібно докладати більше зусиль для навчання та запам’ятовування, вони можуть виявитись справжньою знахідкою.