Вхідні двері є єдиним бар'єром, який захищає власність людини і його самого, коли він перебуває вдома, від посягань з боку зловмисників.  Тому до її купівлі слід підходити максимально відповідально.  Але з огляду на те, що переважна більшість людей набувають відповідний виріб один раз в житті, у зв'язку з чим покупець не знає за якими критеріями слід вибирати вхідні двері.

Головне - скоротити ймовірність успішного злому

Жодна двері, навіть та, яка коштує мільйон доларів, не володіє 100% взломостойкостью.  Однак чим вона надійніша, тим нижча ймовірність, що зловмисник зможе її відкрити.

Розглядаючи питання, як вибрати вхідні металеві двері необхідно в першу чергу визначити: буде вона встановлена в квартиру або в приватний будинок.  Річ у тому, що для квартири важливіше надійність замку, тоді як для окремо розташованої будівлі - якість полотна.  Краще, звичайно, хороші характеристики й в першому і в другому, проте якщо бюджет обмежений, то економити потрібно правильно, якщо самостійно вирішити важко вам можуть допомогти в магазині market-dveri.ua/uk/vkhidni-dveri-k9/.

Вхідні металеві двері повинні бути виготовлені з двох сталевих листів.  Їх ідеальна товщина 1,2-1,4 міліметра - більше не має сенсу, тому що полотно буде занадто важким.  Мінімальна рекомендована товщина - 0,7 міліметра.

Для приватного будинку краще вибрати двері, яка зроблена зі сталевих листів 1,2 міліметра.  Зловмиснику доведеться серйозно постаратися, щоб розкрити її посредством сильного механічного впливу.  З огляду на це він гарантовано приверне до себе увагу навіть якщо найближчі сусіди живуть в 150-200 метрах.

Якщо потрібно поставити двері в квартиру і хочеться заощадити, то можна встановити полотно, товщина сталевих листів в якому становить 0,8-1 міліметр. Говорячи про те, як вибрати вхідні двері в квартиру слід особливу увагу приділити надійності замку.  Він повинен бути дуже зламостійкім, тобто мати, як мінімум, кілька секретних комбінацій.  Навіть якщо зломник буде використовувати спеціальні та сучасні в технічному плані інструменти, йому доведеться витратити чимало часу, перш ніж він отримає бажане.

Краще щоб замок був не один, в ідеалі потрібно, щоб у двері було 3 замки, і господар квартири / будинку замикав приміщення на кожен з них.  Однак можна обійтися і двома.  Також важливо, щоб замки були виготовлені за різними технологіями.  В такому випадку зломщикові доведеться значно довше підбирати інструментарій та тактику для злому.

 

Ще один важливий момент - зовні не повинно бути доступу до петель.  В іншому випадку зловмисникі їх легко знімуть, тим самим досягнувши поставленої мети.