Наближаються морози, а у гаражі немає змінного комплекту шин? Тоді саме час відправитися у спеціалізований магазин за зимою гумою. Часу на подібні заходи не залишається? Не проблема, бо сьогодні зимова гума в Україні продається онлайн – заходите на портал shyp-shyna.com.ua і вибирайте відповідні покришки. Компанія «ШипШина» порадує:

  • мультібрендовим асортиментом - в наявності є продукція від різних постачальників;
  • помірними цінами на усі товари;
  • зручними умовами оплати і доставки замовлення;
  • гарантійними зобов'язаннями.

Нюанси вибору

Насамперед варто визначитися з виробником покришок. Фахівці рекомендують не економити і віддати перевагу продукції іменитих брендів. Топовими є фірми Michelin, Goodyear, Continental, Pirelli, Bridgestone. Обійдеться вона дорожче, але зате і прослужить довше. До того ж керованість транспортного засобу з ними зросте, а витрати бензину, навпаки, зменшаться.

Коштів на гуму із преміум-сегменту не вистачає? Тоді придивіться до продукції середньої цінової категорії. Такі покришки дещо поступаються за технічно-експлуатаційними якостями своїм більш дорогим «родичам», але все ж непогано показують себе на дорозі і в умовах пересіченій місцевості. Придивіться до продукції Nokian, Cordiant, Yokohama, Dunlop, Hankook.

Визначилися з брендом? Саме час з'ясувати інші нюанси. Перевірте відразу:

  • типорозмір шин:
  • індекс навантаження;
  • індекс швидкості;
  • термін придатності.

Деяких останній пункт здивує. Однак у шин дійсно є свій термін придатності. Так, їм не можна лежати на складі більше 12 місяців – після цього вони починають втрачати свої якості. Тому завжди перевіряйте, коли була виготовлені покришки.

Не забудьте подивитися протектор шин. Тут покришки діляться на три групи. Це вироби з симетричним малюнком, які вважають універсальними. У них середні характеристики, поставити такі шини можна на будь-яку сторону машини. Спрямовані моделі відрізняються хорошими зчіпними якостями, але встановлювати їх треба строго в напрямку вказаному стрілкою на боковині колеса. Чим примітна асиметрична гума? Її протектор складається з двох частин з різним малюнком. Встановити правильно шини допоможе маркування на боковинах.

У продажу є два типи покришок. Перші називаються європейськими. Їх використовують для пересування по очищеним дорогах. Скандинавські шини – рішення для засніжених або зледенілих автомагістралей. Як бачите, при покупці гуми слід обов'язково враховувати умови експлуатації – клімат регіону, якість доріг у зимовий час.