Ніщо так не відволікає людину від роботи та повноцінного життя, як будь-який біль. Коли больові відчуття стають нестерпними, кожен шукає ефективні ліки, які йому допоможуть. Але при цьому хочеться, щоб знеболювальний засіб не нашкодив організму, не призвів до поганих побічних реакцій.

Одним з найефективніших лікарських засобів від болю різного походження є препарат Німесил. Цей порошок є болезаспокійливим, спазмолітичним та анестетичним знеболювальним засобом. Він допомагає швидко зупинити запальні процеси в організмі, та зняти жар. При цьому його можна приймати досить тривалий час, тому що Німесил не призводить до негативних побічних ефектів. Але головне – дотримуватися встановлених доз та способів прийому препарату.

Препарат не відноситься до кортикостероїдних протизапальних препаратів, а тому його застосування вважається безпечним і дозволеним для широкого загалу користувачів.

Німесил інструкція чітко розписує, в яких дозах і як правильно приймати засіб. Як правило, його необхідно розчинити у воді кімнатної температури, і випити після їжі. На один пакетик порошку треба взяти приблизно одну склянку води. Щоб не отримати які-небудь небажані впливи на свій організм, необхідно чітко слідувати медичній інструкції та дозам. Так, дорослі повинні приймати по 1 пакетику Німесилу (100 мг) два рази на добу, вранці та ввечорі.

Для дітей віком від 12 років теж підходить це дозування. А от діткам, яким ще не виповнилося 12 років цей препарат заборонений. Що стосується літніх людей, то для них якої-небудь корекції дози не проводять, і вони таким же чином приймають Німесил.

Відмітимо, що первинне своє походження Німесил бере з швейцарської компанії Helsinn Healthcare SA. Саме вона перша придбала права на цей засіб у 1976 році. А вже потім його стали випускати в таких країнах, як Греція, Франція, Бельгія, Португалія, Італія.

Що ж є прямими показниками до прийому порошку Німесил? Перш за все, це больові синдроми при різних пошкодженнях та травмах, менструальні болі у жінок будь-якої інтенсивності, запальні процеси, які не можуть зупинити інші ліки. Крім цього, даний препарат буде ефективним у випадках, коли потрібно полегшити симптоми сильної мігрені, лікувати урологічні хвороби, прибрати гострий біль після операцій, травм, та нейтралізувати зубний біль.

На сайті promedic детально розкрито дію даного препарату. Там можна також дізнатися і про інші характеристики цього препарату. Для кожного пацієнта, який збирається прийняти Німесил, звичайно, дуже важливо знати, які протипоказання має цей препарат. Давайте нижче розглянемо, що є протипоказаннями до прийому Німесилу:

Ø  Порушення функції нирок, коли кліренс креатиніну менший 30мл/год.;

Ø  Важкі захворювання серця, шлунка, печінки;

Ø  Серйозні порушення в процесах згортання крові;

Ø  Кишкові перфорації або кровотечі в минулому (тим більш на момент прийому порошку);

Ø  Серйозні захворювання травного тракту;

Ø  Чутливість до діючої речовини даного препарату (якщо коли-небудь були такі реакції, як бронхоспазм, висипи, риніти);

Ø  Чутливість і негативні реакції на ацетилсаліцилову кислоту в анамнезі;

Ø  Паралельне вживання речовин, які діють токсично на печінку.

Крім цього не рекомендується приймати цей препарат дітям до 12 років, вагітним жінкам, годуючим жінкам, людям з високою температурою та людям з нарко- та алкозалежністю.

Діючою речовиною Німесилу є німесулід. Крім нього до складу входять сахароза, лимонна кислота, кетомакрогол, апельсиновий ароматизатор та мальтодекстрин. Максимальна концентрація в крові досягається через 2-3 години після прийому.