Змішування, збивання та подрібнення продуктів вручну неймовірно виснажливий процес, котрий забирає багато цінного часу! На допомогу господині прийдуть блендери та міксери, які впораються з будь-яким важким завданням. Проте, що краще: купити міксер чи блендер? І чим вони відрізняються? Скільки коштує блендер: дешевше чи дорожче міксера? Спробуймо відповісти на ці питання.

Відмінностями між міксером і блендером є:

Міксер - це пристрій, котрий створений для змішування рідких чи сипучих речовин та продуктів в однорідну масу, збивати креми й напої.

За допомогою блендера можна подрібнити тверді продукти, а також приготувати пюре, муси та інші страви подібної консистенції. Загалом, він здатен виконати більш широкий функціонал.

Вигляд. Міксер - це, зазвичай, ручний пристрій, котрий занурюють у масу. Блендери можуть бути як ручними, так і у вигляді стаціонарної техніки, де зйомною є тільки чаша.

Принципи роботи. Міксер має один або два вінчики. У блендера присутній лопатевий ніж та змінні насадки.

Комплектність. Міксер йде в комплекті з вінчиками, які можна згодом замінити. Блендер має лопатевий ніж або інші насадки, при його використанні потрібно бути особливо обережним.

Вартість. Зазвичай ціна на міксери є нижчою, ніж на блендери. Це насамперед пов'язано із тим, що в комплект блендера входить більша кількість насадок і його функціонал є більшим.

В деяких випадках міксер з блендером є взаємозамінними. Вони обидва приготувати тісто для оладок чи збити молочний коктейль. Проте з більш важкими завданнями (подрібнити овочі, фрукти чи інші тверді продукти) зможе лише блендер. А міксер допоможе значно швидше збити крем чи приготувати морозиво.

Для того, щоб зрозуміти, котрий із приладів підходить саме Вам необхідно визначити, які саме роботи Ви плануєте робити за його допомогою.

  • Якщо Ви любитель випічки: тортів, млинців та ін., тоді Вам підійде звичайний міксер. Його можна порадити також фанатам молочних коктейлів. Якщо Ви полюбляєте готувати різноманітні соуси та майонез, тоді кращим вибором стане міксер.
  • Якщо ж Ви маєте маленьких дітей, тоді краще придбати блендер. За його допомогою легко приготувати різні суміші з натуральних фруктів та овочів. Також дітям будуть до вподоби супи-креми та десерти, котрі можна приготувати за допомогою блендера.

Таким чином, нам важко визначити який пристрій стане для Вас кращим помічником – блендер чи міксер, оскільки кожен прилад вартий Вашої уваги. Зробити вірний вибір допоможе заздалегідь складений список Ваших улюблених страв, котрі Ви можете приготувати за допомогою цих пристроїв. Вдалих покупок!