Обираючи новий смартфон у першу чергу треба відповісти на просте питання: для яких цілей потрібен новий девайс. Почати варто саме з цього, деякі схиляються до того, що можна придбати звичайний кнопковий телефон і радіти життю. Так, зрозуміло, для деяких жителів нашої країни такого телефону буде досить. Телефон дозволяє здійснювати дзвінки, слухати музику. Весь мінімум функцій в ньому представлений в повному обсязі, але хороший смартфон Сяомі крім цього виконує більш складні завдання. Він може стати справжнісіньким помічником в самих різних справах: як вибрати місце для відпочинку на вечір, дізнатися відгуки того чи іншого закладу, знайти дорогу до незнайомого місця за допомогою навігатора, скоротати час за логічними або розважальними іграми, робити якісні фото в будь-яку погоду і багато іншого.

Багато людей просто роблять вибір смартфона за принципом, співвідношення ціна-якість і не заморочуються в іншому. Зрозуміло, це правильний і грамотний підхід, не потрібно переплачувати за додаткові опції, якщо ними все одно користуватися не будете. Є багато категорій громадян, і для кожного підходить свій певний тип смартфона. Для кого-то кращий смартфон - це той, який дозволяє запускати всі існуючі іграшки, для кого-то це просто помічник по роботі, що дозволяє обмінюватися інформацією з іншими людьми поштою або редагувати офісні файли, ну або просто підняття самооцінки або підтримування свого стилю життя .

Тому при покупці обов'язково потрібно звернути на це увагу, щоб не переплачувати за те, що вам і не знадобиться зовсім.

Ну з найпростішим вже розібралися, тепер буде максимум технічних нюансів, адже з кожним роком смартфони стають схожими за характеристиками на ноутбуки і вже 8-ми ядерним процесором в телефоні нікого не здивувати, як і 6-ти дюймовим дисплеєм, але про це поговоримо детальніше.

З самого початку стає дуже складне питання яку діагональ вибрати? У 2018 року мода диктує правила і тепер зустріти смартфон з 4-х дюймовим екраном зустріти дуже складно, хоча ця цифра з якої починала компанія Apple. Ну а сьогодні середній розмір дисплея складає близько 5-5,5 дюймів, цього вистачає для сучасно всіх потреб. Лише ті люди, які використовують телефон на всі сто відсотків, можуть відчути всі принади величезного екрану в 5,7-6 дюймів.

Не варто забувати і про ергономіку, адже смартфон не повинен бути тільки багатофункціональним, він ще повинен зручно лежати в руці.