Уже четвертий рік багато українців відмовляють собі у відпочинку за кордоном і на полюбившмся кримському півострові, відкриваючи для себе місця у себе на Батьківщині - нічим не гірші, ніж курорти за територією країни.

 

Відпочинок на західній Україні

Останнім часом, за визнанням представників туристичних агентств, все більшою популярністю користуються курорти, розташовані в західній частині України.

Завдяки зібраної статистики, вдалося зрозуміти, які ж конкретні місця на заході країни гідні підвищеної уваги з боку туристів.

Перше місце заслужено займає третє за величиною курорт - Східниця, детальнішу інформацію можна знайти на mytruskavets.com.ua/uk/, скориставшись зручним пошуком, прочитавши про кращі санаторіях і готелі, де можно навіть отримавши консультацію медичного працівника.  Селище знаходиться в мальовничому місці в Львівській області та славиться приголомшливим кліматом, багатою рослинністю і чистими водами.  Туристи, які побували в Східниці, сходяться на думці про те, що відпочинок на курорті - відмінна можливість оцінити всю первозданність природи, відпочити і оздоровитися.

Друге за кількістю симпатій - невелике село Іза в Закарпатській області.  Особливістю поселення є те, що практично всі його місцеві жителі мають незвичайне хобі, яке полягає у виготовленні меблів і сувенірів з лози.  Також в селі розташована місцева сироварня, де туристи можуть поласувати смачними і недорогими сирами власного виробництва.

Заслуговує на увагу туристів і село Колочава, також розташоване в Закарпатській області.  На території невеликого села розташовані музеї і цікаві архітектурні пам'ятники, а також єдиний в Україні навчальний заклад, який готує вівчарів.  Побувавши в селі, варто відвідати і птіцепарк, в якому зібрано понад тисячу голубів і папуг рідкісних порід.

Не можна проігнорувати і відвідування озера Синевир, назва якого на слуху у багатьох українців, які залишають свої відгуки на тематичних ресурсах.  Перевагою відпочинку в селі Поляна, де розташований однойменний природний парк «Синевир» - національна гідність України, є те, що воно готове приймати туристів незалежно від пори року.  Відпочинок тут прекрасний і взимку, і влітку.

І, звичайно ж, туристам варто відвідати село Карпати, в якому розташований легендарний замок Шенборн.  Тут усі охочі зможуть знайти унікальний історичний пам'ятник - Стіну кохання і насолодитися ковтком води з джерела вічної молодості.