Шкільна форма лідируюча з продажу серед всіх інших потрібних предметів учня. Розвиваючи свій бізнес в сфері продажу шкільної дитячої форми ви досягнете успіху, якщо зверніться в нашу компанію. В інтернет-магазині ви зможете купити різні моделі шкільної форми оптом від виробника за дуже доступними цінами. Високоякісні вироби та широкий асортимент гарантовано забезпечать вам прибуток.

Багато клієнтів стали нашими постійними. Адже у нас використовуються тільки гіпоалергенні, натуральні матеріали, якісна і надійна фурнітура. Всі моделі виготовлені на європейському обладнанні за сучасними технологіями. Вдалі лекала і крій чудово сядуть на дитину. Юні школярі залишаться задоволені нашими виробами. Команда модельєрів і дизайнерів працювала весь рік, що б створити комфортну і стильну шкільну форму. Всі новинки, топові моделі в світі моди втілили наші творці. Ми гарантовано догодимо навіть найвибагливішим модникам.

Чому оптовий продаж шкільної форми вигідна?

Компанія TIMBO займається оптовим продажем шкільної форми багато років. Наші постійні клієнти встигли відзначити, що якість наших товарів на висоті. Навіть після багаторазового прання шкільної форми вона не втрачає свій вигляд і виглядає як нова. Діти носять форму весь шкільний сезон. Сидячи на уроках, на перервах, граючи в активні ігри вона не сковує рухи, дозволяє тілу дихати і зберігає тепло. Батьки залишаються задоволені, що їх дитина весь день знаходиться в комфорті. І купують саме нашу торгову марку.

Переваги покупки шкільної форми TM "TIMBO" оптом

Ми радимо купувати шкільну форму оптом від виробника в Україні. Так як вітчизняне виробництво давно вже вийшло на гідний рівень і на рівних конкурує із зарубіжними марками.

Коли ви поповнюєте асортиментом свій магазин, поцікавтеся якими правилами встановлені найближчі навчальні заклади, які там норми і стандарти. Так ви задовольните інтереси цільової аудиторії. Ми надамо вам великий вибір, де обов'язково знайдуться моделі шкільної форми, які задовольнять ваших покупців. Наші вироби включають в себе спокійні відтінки класичних кольорів (синій, зелений, бордовий, чорний, сірий і білий), витончений крій і непомітний, а доповнює загальний образ фурнітура. Для хлопчиків і дівчаток виготовлені такі предмети гардероба: піджаки, жилети та жакети; сорочки, блузи та кофти; сарафани, спідниці та брюки.

Дзвоніть за телефонами на нашому сайті і наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть з вибором.