Будь який пасажир, незалежно від мети перельоту: ділова поїздка або приємна подорож, прагне скоротити час і кошти на придбання авіаквитків. Сучасні технології дозволяють здійснити пошук дешевих авіаквитків онлайн будь-якому користувачеві Інтернету. Знайти, оформити, забронювати та оплатити електронний квиток пропонують офіційні сайти авіакомпаній і агентства з продажу авіаквитків, як наприклад https://air.pilot.ua/. Слід підкреслити, що вартість квитків завжди дешевше на сайті перевізника, але у агентів набагато більше можливостей надати пасажиру найбільш вигідні і комфортні умови перельоту, якщо мова йде про складання маршруту з пересадками в різних аеропортах по шляху проходження.

Що потрібно мати для оформлення електронного авіаквитка?

1. Паспорт або точні паспортні дані пасажира, для дітей - свідоцтво про народження.

2. Банківську платіжну карту або віртуальну дебетову карта.

Карта для оплати авіаквитків повинна мати на зворотному боці CVV (Card Verification Value) або CVC (Card Validation Code) код.

Багато сервісів, крім оплати банківськими картами, також надають своїм клієнтам можливість оплатити заброньовані авіаквитки через будь-який банк, термінали оплати або в пунктах оплати мобільного зв'язку. Переваги покупки авіаквитків через Інтернет Сервіси з бронювання та продажу авіаквитків через Інтернет виникли в Європі і США досить давно, в Україні активно почали працювати, починаючи з 2007 року. Користувачі глобальної мережі, на всьому світовому просторі, по достоїнству оцінили реальні переваги послуг з пошуку і бронювання квитків.

Розглянемо основні переваги придбання авіаквитків через інтернет:

• Миттєвий вибір та бронювання квитка на певний день / годину, в потрібному напрямку, не покидаючи свого житла або робочого місця. Скористатися сервісом бронювання і продажу квитків можна в ресторані і кафе, на лавці в парку і сквері, в магазині або готелі - скрізь, де доступний вихід в інтернет.

• Оплата «тут і зараз» за допомогою банківської карти, електронних гаманців і інших online сервісів.

• Пасажир моментально володіє інформацією про майбутній рейс, через короткий час може роздрукувати маршрут-квитанцію (електронний квиток) і мати паперове підтвердження на руках без додаткової оплати.

• Система бронювання і покупки квитків працює цілодобово, 24 години на добу, в будь-який день тижня і в святкові дні.

• Квитки можна купити не тільки для себе, але і для іншого пасажира або групи осіб.