З самого початку тенденції в веб-дизайні еволюціонували і слідували за змінами в технологіях і науці стимулювання споживчого інтересу. Тепер ми говоримо про «зрілі» технології. Технологія кінця 90-х сьогодні - історія.

Важливі фактори, які враховують при розробці веб-сайту на http://bizonoff.ua. Такі пристрої як iPhone, iPod, сенсорні екрани мобільних телефонів і ноутбуки - окремі моменти швидкого розвитку в цьому світі. Соціальні веб-сайти - нова тенденція в світі веб-дизайну. Люди пред'являють більш високі вимоги і готові витратити менше часу, так що для того, щоб сайт був ефективним, він повинен бути або, принаймні, виглядати легким у використанні і зручним.

Поряд з цим бурхливим розвитком, суть веб-дизайну також вимагає уваги. Сила-силенна досліджень підтверджують розвиток в веб-дизайні, яке ґрунтується на декількох моментах, складових його суть. У цій статті я роблю детальний розбір, щоб показати їх важливість.

Зараз люди більше знають про те, що діється навколо, ніж будь-коли раніше. Дуже легко знайти майже будь-яку інформацію в Інтернеті. Змушувати речі діяти і виглядати якомога більш схоже на свої фізичні аналоги - тенденція в розробках і технологіях. Згідно з дослідженнями психологів, людина швидше приймає як належне те, що вписується в його дійсність, ніж фантастичні чи уявні речі. Ґрунтуючись на цій теорії, при проектуванні веб-сайту повинні враховуватися такі моменти.

• При створенні веб-сайту важливо здійснювати реалістичний підхід до юзабіліті, щоб зробити його більш доступним.

• Кольори впливають на людську психіку. Колірна схема повинна вибиратися в відповідність до смаків відвідувачів веб-сайту.

• У тих суспільствах, де «покупець завжди правий», також вважається, що «клієнт завжди правий». Важливо знати потреби вашого клієнта і те, що запитують у веб-сайту. На основі цієї інформації, дизайнер розробляє веб-сторінку, яка відповідає призначеним для користувача параметрами її відвідувачів.

Думка про те, що веб-сайт повинен викликати емоції відвідувачів, є відносно новою концепцією для галузі веб-дизайну. З появою електронної комерції посилився маркетинг через веб-сайти. Всі відомі бренди і компанії прагнуть отримати так багато відвідувачів, як тільки можливо, за допомогою «розумного» веб-дизайну. Веб-сайти, які просувають туристичні послуги або забезпечують управління власністю - кращий приклад для цього.