Шугаринг - салонна процедура, яка з успіхом може проводитися і вдома, якщо використовується професійна високоякісна цукрова паста Аюна від Shugamarket. Саме вона використовується для ефективного і довготривалого видалення волосків з різних частин тіла. Перська цукрова депіляція може бути бандажної, мануальної або ручний. Для всіх таких методик використовується висококласне засіб.

Паста для шугаринга «Аюна»: унікальні особливості кошти

Цукровий склад не викликає ніяких алергічних проявів в силу того, що не містить небезпечні, токсичні або шкідливі речовини. У складі кошти «Аюна» є такі компоненти: очищена вода, глюкоза або цукор, а також допоміжні компоненти (лимонна або інша фруктова кислота, м'ята та ін.). Для нанесення засобу не обов'язково використовувати метод розігріву (що особливо важливо для тих, у кого є судинна сіточка). Досить просто розім'яти засіб і акуратно нанести на оброблювану поверхню шкіри.

Після процедури можна нанести інгібітори і сповільнювачі росту. Тривале використання складу має позитивний ефект - волоски стоншуються, вони стають рідше, а тому процедура з їх видалення стає безболісної і швидкою.

Всі види паст «АЮНА» і їх переваги

Карамель, створена за рецептами кращих косметологів, безпечна для використання, вона не має протипоказань до використання, не викликає побічних реакцій. Засіб володіє відмінними робочими властивостями (еластичність, відмінний рівень адгезії, мала витрата). Використовувати запропоновані компанією Shugamarket склади можна до трьох разів для обробки певних ділянок. Деякі види карамелі «Аюна» ( «Латина») можуть бути використані для обробки інтимних зон - проведення бразильської депіляції.

На вибір представлені різні засоби, які дозволяють зробити процедуру простою і ефективною:

  • М'яка - «Ямайка» - ніжна, еластична і легка консистенція підходить для бандажної і мануальної техніки.
  • Середня щільність - «Коста-Ріка» - підходить для мануального методу. Універсальний склад ідеальний для видалення волосків на руках і ногах.
  • Щільна - «Аргентина» - універсальний варіант, яких використовується в сухим і вологих приміщеннях для обробки «гарячих» і «холодних» ділянок рук і ніг.
  • Ультраплотная - «Бразилія» - для видалення волосків на «гарячих» ділянках. Підходить для використання при проведенні бразильської депіляції.

Всі кошти ефективні, вони дозволяють забути про зайве волосся на довгий час.