Лазерна корекція зору дає нову якість життя. Корекція зору допоможе усунути всі дискомфорти, пов'язані з носінням окулярів або контактних лінз, повернути впевненість і забути про психологічний стрес, пов'язаний з носінням окулярів. Більше не потрібно думати про запасні окуляри або комплект лінз або витратити гроші на дизайнерські кадри. Єдині окуляри, які людині потрібно буде носити - сонцезахисні окуляри!

Людське око - складний оптичний механізм. Оскільки світлові промені проходять крізь рогівку, кристалічну лінзу та склоподібне тіло, вони переломлюються і досягають сітківки, перетворюючись у візуальний сигнал і передаються через зоровий нерв до мозку, обробляються в спеціальній області мозку, щоб отримати остаточне чітке зображення . У разі короткозорість та астигматизм, світлові промені не можуть зосередитись на сітківці, де це потрібно, і остаточне зображення стає розмитим.

Метою будь-якої методики корекції зору є зміна заломлювальної здатності ока, щоб зібрати промені разом і передавати їх на сітківку, щоб зробити остаточне зображення чистим. Саме з цієї причини люди з поганим зором носять окуляри та контактні лінзи. Однак ці способи корекції не можуть забезпечити хороше бачення навіть тоді, коли ви їх не використовуєте. Крім того, окуляри та контактні лінзи розміщують обмеження на спосіб життя людини і викликають великий дискомфорт; і, що більш того, вони не вирішують проблеми поганого зору.

У порівнянні з окулярами та контактними лінзами лазерна корекція є радикальним рішенням проблем зору, тому більше не потрібно додаткових пристосувань для забезпечення гарного бачення.

Лазерна корекція зачіпає одну з оптичних компонентів заломлення ока, тобто рогівку, яка, по суті, являє собою негативний меніскус-лінз. Лазер випаровує тонкі шари рогівки (товщиною мікрометра) для високоточної переробки роговиці, так що балки зосереджуються на сітківці, коли вони заломлюються.

Фемтосекундний лазер використовується для корекції лазерного зору, тобто для безконтактних маніпуляцій з роговицею без механічних інструментів. FS200 WaveLight пропонує найкращу швидкість різання затвора рогівки - лише 6 секунд. Фемто-лазер дозволяє хірургу різати клітини роговиці відповідно до особистих параметрів кожного пацієнта за ідеальну оптичну продуктивність і скорочений період відновлення.

У багатьох країнах корекція лазерного зору класифікується як косметична процедура, а не операція. Це швидкий та простий спосіб позбутися неприємної проблеми.