Вже не для кого в світовому суспільстві не є новиною, що в Україні вже досить давно спостерігається політична криза та відповідно до проведених соцопитувань один із най низьких рівней недовіри громадян до власної політичної верхівки, яка міцно загрузла в корупції та власному збагаченні. Криза довіри стала передумовою революції Гідності в 2013 році, коли політична криза в країні досягла критичного рівня. Всі ці події поставили перед народом України питання наявності громадських об’єднань та організації, які не тільки здатні об’єднати українців в боротьбі за свої права та протидіяти беззаконню, свавіллю та безкарності. За весь час незалежності України досить велика кількість політиків та депутатів, які приходили до владу не зовсім відповідали вимогам, яким повинен відповідати політичний діяч та ставили перед собою мету лише власного збагачення.

Україна сьогодні дуже гостро потребує нових лідерів, які перед усе бажають зробити свою країну благополучною та процвітаючою, економічно розвиненою, в якій однаково для всіх діють норми закону. Саме такі люди були на майдані під час революції Гідності, але на превеликий жаль, не всі активісти майдану, зуміли увійти до складу нового уряду та стати новою політичною силою, яка дійсно б представляла інтереси українського народу.

Одним із таких людей, які були активними учасниками Євромайдану та змогли далі представляти та захищати інтересу народу є Віктор Васильович Чумак. Сьогодні Віктор Чумак (viktorchumak.com.ua) є не тільки лідером громадського руху «Хвиля», який вже об’єднав тисячі активних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Він на посаді заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції активно виявляє та оприлюднює факти корупції серед чиновників т політиків.

Більше детальної інформацію про політичну та громадську діяльність Віктора Чумака можно знайти на сайті http://viktorchumak.com.ua. На сайті можна ознайомитись з біографією діяча, його програмою розвитку України та його діяльністю, бо на відміну від інших політиків Віктор Чумак не приховує свою діяльність та життя від громадськості. на сайті є спеціально контактна форма, в якій усі бажаючі можуть звернутися з запитаннями та проханнями до Віктора Васильовича, з приводу фактів корупції та іншими гострими питаннями. Приєднатися до громадського руху «Хвиля» також можна заповнивши анкету на сайті.