Сьогодні важно уявити офісні приміщення окремих організацій без встановлених там терміналів самообслуговування. Ця доволі проста, але неймовірно корисна технологія дозволяє підприємству в рази підвищити ефективність своєї роботи. Завдяки автоматизації процесу роботи з клієнтом ви отримуєте масу переваг, серед яких:

  • Підвищення пропускної здатності філіалу;
  • Економія коштів;
  • Точність проведених операцій.

Саме ці риси, характерні терміналам самообслуговування, і зробили представлену технологію такою поширеною та популярною. Розглянемо ці питання конкретніше.

Підвищення пропускної здатності філіалу

Для забезпечення роботу терміналу самообслуговування потрібно лише стежити за постійнимживленням електромережі та швидкісним підключенням до Інтернету. Забезпечивши себе цимискладовими, ви можете бути впевненими – швидкості роботи терміналу вистачить навіть тим клієнтам, що поспішають. Окремо варто зауважити на ергономічності системи, що дозволяє швидко зорієнтуватися в інтерфейсі та без зайвої допомоги здійснити необхідні операції.

Економія коштів

Як зазначалось вище, терміналу потрібне лише живлення та Інтернет. Зазвичай, ці речі вже є в наявності у більшості організацій, тож непотрібно ніяких додаткових витрат на їх налаштування. Таким чином автономний термінал самообслуговування окупиться в рази швидше, ніж будь-яке іншеобладнання. Сучасні термінали не займають багато місця, на відміну від робочого місця живого співробітника. Завдяки цьому ви зможете обслуговувати втричі більше клієнтів за той же проміжок часу. Більш того, одного разу придбавши термінал – вам не потрібно щомісячно виплачувати йому зарплатню!

Точність проведених операцій

Термінали самообслуговування, представлені в каталозі touch.ua, працюють на програмній базі Windows. Завдяки використанню цієї платформи досягається легкість налаштувань, котрі дозволяють з великою точністю відстежувати дії клієнта. Автоматизація процесу роботи зі споживачем ваших послуг повністю викреслює людський фактор, котрий зазвичай слугує головною причиною збоїв в роботі.

Переваги touch.ua

На сайті https://touch.ua/uk представлені сучасні версії терміналів, що пройшли відповідне тестування та ліцензування. У разі виникнення додаткових запитань Ви можете звернутися до спеціалістів гарячої лініїабо замовити безкоштовний дзвінок.