Німецька продукція - це незмінний синонім відмінної якості і надійності. Це справедливо і щодо продукції «Данке», яка завоювала ринок всієї Європи, в тому числі і України. Всі підвіконня Danke - це відмінний результат, отриманий в результаті роботи досвідчених розробників, освоєння нових технологічних процесів і використання виняткових матеріалів.

Особливості технології виробництва

При порівняно невеликій вазі продукція виходить високоміцної і надійною. Секрет такої популярності криється в використанні запатентованих власних технологій, які дозволили чергувати похилі і вертикальні ребра для підвищення рівня стійкості продукції. Вона не боїться спрямованого тиску, стиснення, навіть при спробах зігнути не деформується.

Проводиться виріб з полівінілхлориду, а особливістю конструкції стає спеціальне акрилове покриття. Це сучасний ламінат, створений на основі просоченої акрилом целюлози. П'ятишарові покриття покращує якісні характеристики товару, підвищує експлуатаційний термін продукції.

Для установки продукції використовується унікальна система «ластівчин хвіст», який дозволяє встановлювати виріб надійно. Для виробництва використовується виняткове сировину, яке не містить формальдегідів, розчинників, небезпечних і токсичних смол. Навіть при нагріванні матеріал не виділяє отруйних речовин, він залишається безпечним. Саме цей факт високо цінується покупцями, які зможуть використовувати вироби для прикраси віконного отвору в дитячих кімнатах, медустановах, пр.

Переваги продукції Danke

Вигідною купити підвіконня Данке в Україні пропонує перевірена компанія «Ком-Форт». Це надійний партнер, який дозволяє придбати високоякісний товар з Європи за цілком розумними цінами. Однак вигідна вартість - не єдина перевага продукції. До незаперечних її переваг також належать такі якісні показники:

  • Рівна і гладка поверхня - не боїться механічних і хімічних пошкоджень, ультрафіолету, вологи, підвищених температур.
  • Абсолютна безпека - прикрашати такою продукцією можна приміщення офісні і домашні.
  • Ексклюзивна конструкція - все підвіконня мають ребра жорсткості, а тому цілком можуть бути використані в якості зручною підставки для книг, журналів, дисків, дрібниць. Це додаткова поличка, на якій також можна сидіти.

Хочете придбати підвіконня в Києві або в іншому місті України? Немає проблем, сайт http://kom-fort.kiev.ua до ваших послуг, на сайті ви без проблем можете замовити підвіконня з дерева на будь-який смак і фінансовий статок.