Електрощитове обладнання - затребувана продукція. Вона необхідна при прокладанні та реконструкції, модернізації та оновлення мережі всередині будівель і споруд різного призначення. У число товарів, які входять в цю категорію, включені різні елементи, від якості яких багато в чому залежить особливість роботи електросистеми, її безпеку і надійність. Саме тому в якості партнерів слід вибирати тільки перевірені компанії. В Україні це «ЕДС-ІНЖИНІРИНГ», яка приймає замовлення на виготовлення електрощитового обладнання. клієнтами підприємства стають як приватні клієнти, так і організації різних сфер діяльності.

Асортимент товарів

Лінійка продукції досить велика, вона включає такі товари:

Трансформаторні підстанції різного типу, в тому числі кіоскових, бетонні, металеві з корпусом, щоглові, двотрансформаторні, внутрішньої установки.

  • електрощитової обладнання - панелі ЩО-90, ЩО-70, ЩО-01, осередки, камери різного типу, установки компенсації, пункти комерційного обліку,
  • ВРУ, щити силові, щити управління, автоматичні вводи резерву, головні розподільні щити.

Асортиментна лінійка досить велика. Компанія «ЕДС-ІНЖИНІРИНГ» приймає замовлення на кілька десятків видів продукції. Щоб зробити замовлення, можна зв'язатися з представниками компанії. Досвідчені фахівці дають слушні рекомендації щодо конструкції і цін, особливостей і технічних параметрів пристроїв, допомагають зробити правильний вибір електрощитового обладнання.

Важливі переваги для співпраці

Компанія ЕДС-ІНЖИНІРИНГ працює з різними покупцями, співпрацює з великими і малими компаніями. Замовники вже високо оцінили якість товару, виділили для себе важливі переваги співпраці. До них можна віднести:

  • Відмінна якість. Для виробництва використовуються виняткові матеріали, якість яких не підлягає сумніву. Процес виробництва також відповідає вимогам і нормам чинних регламентів і правил.
  • Доступна вартість - широкий асортиментний ряд, велика кількість закупівельників дозволяють запропонувати клієнтам продукцію за доступною вартості.
  • Контроль якості на всіх етапах виробництва - продукція відповідає правилам безпеки, працює безвідмовно.
  • Широкий асортиментний ряд - додаткова перевага, яке дає можливість кожному клієнту замовити товари з різних категорій в одному місці.

Подробиці на сайті http://eds-ltd.com.ua/products/