Подбайте про відпустку завчасно, адже раннє бронювання від туроператора «Travel Room» дасть можливість обрати влучний готель, який налічуватиме чимало переваг для комфортного та незабутнього відпочинку. Відпочинок у Туреччині подарує незабутню відпустку для усієї сім’ї, варто обрати влучний курорт та готель, який налічуватиме чимало переваг для усієї сім’ї. Працюючи на ринку більше десяти років, фахівці туристичної агенція «Travel Room» запропонують відмінні пропозиції готелів, де Ви зможете відпочити та залишити позаду чимало клопотів та турбот.

Сімейний відпочинок у Туреччині чекає на Вас у Белек, це порівняно новий курорт, який налічує чимало нових готелів, де Ви можете бути першим відвідувачем. Не заважаючи на те, що курорт новий, тут Ви знайдете чимало цікавих готелів сімейного типу. Курорт розростається швидкими темпами, та незважаючи на будівництво нових готелів, на Вас чекає спокійний та врівноважений відпочинок у Туреччині.

Відпочинок у Туреччині сімейного типу

Сучасна готельна зона Белек розташована в 25 км від Анталії і є одним з найбільших в світі туристичних проектів, орієнтованих виключно на престижний відпочинок. П’ятизіркові готельні комплекси побудовані без шкоди для соснових лісів, що становлять природне багатство регіону. Белек – ідеальне місце для любителів спорту та активного відпочинку. Саме тут у вересні 1994 року був відкритий Національний Гольф Клуб. Мальовничі гори Тавр, порослі калабрійською сосною і кедром, створюють прекрасні природні пейзажі в поєднанні з блакитним морем і безкрайніми піщаними пляжами.

Курорт Белек характеризується м’яким субтропічним кліматом. Морське тепле повітря, просочене йодом, змішується з запахами лісу і надає оздоровчий ефект на весь організм. Белек розташований в рівнинній частині країни, тому тут практично цілий рік тепле море. Температура води і повітря дає можливість загоряти й купатися з квітня по листопад. Найспекотнішим місяцем вважається серпень: середня температура повітря становить + 33 ° С, вода прогрівається до + 27 ° С.

Прибережна зона Белека представлена піщаними пляжами і практично вся відзначена «Блакитним прапором» за чистоту узбережжя і вод. Широкі пляжі не менше 50 м покриті дрібним і великим піском.

Приліт в аеропорт м. Анталія. Відстань від аеропорту до готелів курорту складає від 20 до 40 км. Більшість готелів Белека – престижні і фешенебельні з розвиненою інфраструктурою і сервісом, що працюють за системою «ультра все включено».

Недалеко від Белека знаходяться руїни античного міста Перга, який вважається другим за важливістю історичним містом після Ефеса, величний амфітеатр Аспендос і архітектурний пам’ятник Сегла. На заході Белека розташований Національний заповідник, де можна побачити все розмаїття тваринного і рослинного світу регіону. У заповіднику є можливість для занять скельним альпінізмом, але найбільш популярний серед відпочиваючих такий вид спорту, як рафтинг. Враження залишають і тури на джипах по гірських дорогах. На північ від Белека в горах розташований Національний парк Каньйон Кепрюлю. Уздовж річки Кёпрю тягнеться найдовший каньйон в Туреччині загальною протяжністю 14 км. Його глибина в деяких місцях досягає 400 м. Найпопулярнішим заняттям в Каньйоні Кепрюлю є рафтинг на гумових ботах по річці Кёпрю. Основними видами спорту популярними серед туристів в Белеку є гольф, великий теніс, верхова їзда, водні види спорту, і як було відмічено раніше, альпінізм і рафтинг.