стикеры в Киеве от OkprintЦифрова друкарня OkPrint пропонує повний спектр поліграфічних послуг: друк візиток, листівок, брошур, буклетів, виготовлення корпоративних сувенірів, печаток, штампів, факсиміле, ексклюзивний друк на полотні і багато іншого. Тому, якщо вас цікавить оперативна поліграфія київ, то вам варто ознайомитися з пропозицією друкарні OkPrint.

Професійна і креативна команда OkPrintа втілить в життя будь-які ваші ідеї, допоможе з розробкою дизайн-проекту та виготовленням продукції в найкоротші терміни – всього за 1 годину!

Чому велика кількість замовників поліграфії стала постійними клієнтами OkPrint?

  • Гарантія якості. Власні виробничі потужності, тільки сучасні матеріали і нове обладнання марок Xerox, Epson.

  • Повний комплекс послуг: від розробки дизайну та підготовки до доставки в будь-яку точку Київа та області.

  • 24 години на зв'язку. Типографія працює цілодобово в режимі онлайн і суворо дотримується термінів на кожному етапі виробництва.

  • Персональний менеджер і дизайнер для кожного клієнта – ви зможете оперативно вирішувати всі виникаючі питання і отримувати консультації.

  • Друкарня береться за замовлення будь-якої складності й обсягу: накладом від 1 до 1 000 000 штук.

У друкарні виробляється поліграфічна і сувенірна продукція. Можливості друкарні дозволяють в найкоротші терміни, в online режимі, виконати термінові замовлення друкованої продукції.

Працівники друкарні цілодобово виробляють креатив і позитив, роблячи свою роботу відповідально і якісно, з допомогою своїх ідей, аналізу і життєвого досвіду, намагаючись досягти максимального результату.

Життя в сфері бізнесу непередбачуване, часто виникають завдання, від яких залежить початок або підсумок ділових зустрічей, презентацій компанії, корпоративних заходів. Друкарня OkPrint завжди поруч і на зв'язку.

Друкарня OkPrint - це підприємство, де здійснюється нанесення зображення або тексту на тканину, пластик, метал або папір, а також постдрукарська обробка: біговка (нанесення лінії згину), скруглення кутів, перфорація (нанесення правильно розташованих отворів), ламінування (покриття плівкою), брошурування на скобу або пружину і інші роботи.

Роботу друкарні OkPrint можна розділити на кілька етапів:

  • додрукарська підготовка;

  • друк;

  • постдрукарська обробка.

Цікавитесь де в Київі цілодобово можна замовити виготовлення візиток терміново, друк фотокниг онлайн або широкоформатний друк? Звернувшись до OkPrint, Ви зробите правильний вибір!

Друкарня OkPrint в найкоротші терміни вирішує будь-які завдання в області друкарні. В ній виготовляється рекламно-поліграфічна і сувенірна продукція, а також надаються наступні послуги:

- широкоформатний друк;

- друк на тканині;

- термінове виготовлення візиток;

- виготовлення фотокниг;

- виготовлення печаток, штампів і факсиміле;

- цифровий друк.

Це та багато іншого Ви можете замовити безпосередньо на сайті друкарні OkPrint.

Друкарня виконає будь-яке Ваше замовлення в онлайн-режимі, з найвищою якістю!