Якісні та надійні меблі принесуть тепло та затишок в будь-яку оселю. Купити їх можна в магазині меблевої фабрики «Лісма». В асортименті є кухонні куточки, дивани та ліжка. В магазині також можна придбати стільці, які стануть прикрасою вітальні, спальні та інших кімнат.

Критерії вибору

На сайті магазину «Лісма» є стільці на будь-який смак https://www.lisma.com.ua/product-category/stilci/, саме тому знайти ідеальний варіант буде легко. Особливу увагу потрібно звернути на матеріал основи та оббивку. За порадою можна звернутися до консультанта на сайті.
Класичним варіантом основи для стільців є дерево. Воно дуже міцне, практичне, переносить великі навантаження. При цьому воно виглядає досить ефектно та дорого. Сьогодні також популярні такі матеріали, як метал та пластик. Стільці з такою основою органічно доповнять інтер'єр у стилі модерн чи хай-тек. Оббивка, в свою чергу, має бути легкою в догляді, адже стільці дуже інтенсивно використовуються у побуті. Окрім цього вона має бути міцною та добре тримати форму.

Стільці для різних кімнат

Стільці для кабінету зовсім не підійдуть для кухні, та навпаки. Тому при виборі варто пам'ятати про їхнє призначення. Для кожної кімнати в магазині «Лісма» знайдуться свої стільці https://www.lisma.com.ua/shop/:

  • для вітальні. Призначення цієї кімнати — відпочинок і приймання гостей. Тому при виборі стільців для вітальні потрібно віддавати перевагу зручним моделям. Обов'язковою вимогою до них є відповідність інтер'єру кімнати. У вітальні стільці використовуються менш активно, тому можна придбати моделі зі тканинною оббивкою;

  • для кухні. Без стільців на кухні не обійтись. Вони використовуються дуже активно, тому ключовими критеріями при виборі буде довговічність і практичність. Найкращим варіантом будуть моделі з матеріалів, що легко піддаються миттю. Також стільці повинні бути легкими, адже на кухні дуже часто виникає необхідність переставити іх;

  • для кабінету. Працюючи за комп'ютером або з паперами, дуже важливо зручно сидіти. Тому при виборі моделі для кабінету варто купляти стільці з підлокітниками та м'якою спинкою. Добре буде, якщо стілець буде мати коліщатки. Вони забезпечують більш високу швидкість переміщення по приміщенню і розширюють простір навколо людини.

Дотримуючись цих порад, ви зможете підібрати якісні та надійні стільці. Варто зазначити, що ціна на них в магазині «Лісма» залишаються на доступному рівні.