компанія "Слинько та партнери"

Адвокат по кримінальним справам: надія безнадійних

Адвокат по економічним злочинам і кримінальним справам – це спеціаліст широкого профілю, який повинен мати не тільки профільну освіту, але й неабиякий досвід ведення справ для їх успішного вирішення на користь клієнта. Саме такі професіонали працюють в адвокатській компанії «Слинько та партнери» - ми цілодобово стоїмо на варті ваших інтересів, намагаючись надати таку жадану допомогу навіть тоді, коли клієнт майже втратив надію. На сайті нашої компанії https://slinko.com.ua ви зможете ознайомитись з інформацією про нас, переліком послуг, які ми пропонуємо нашим потенційним клієнтам, та їх вартістю.

Відкриття кримінальної справи – не вирок

Кримінальне право в юриспруденції – найбільш складна і заплутана галузь, де тісно переплітаються інтереси слідства, суду, обвинувачуваного, потерпілого, свідків, підозрюваних… Якщо ви опинилися в подібній ситуації – не зволікайте! Чим скоріше ви знайдете фахівця, який буде піклуватися про ваше майбутнє, тим більше шансів ви маєте завершити вже порушену кримінальну справу на початковій стадії без наслідків для себе або свого бізнесу.

В сферу діяльності кримінального адвоката входить:

  • збір доказів та інформації, яка здатна виправдати клієнта або пом’якшити наслідки його вчинку;
  • складання реальної картини і визначення фактичних обставин справи;
  • оцінка перспективи справи;
  • розробка стратегії захисту;
  • представництво інтересів клієнта;
  • консультування клієнта щодо норм поведінки з представниками правоохоронних органів;
  • присутність на допитах, під час проведення слідчих дій;
  • залучення додаткових фахівців, пошук свідків, які здатні вплинути на хід слідства в інтересах клієнта.

В штаті компанії «Слинько та партнери» працюють висококваліфіковані спеціалісти, які мають значний досвід роботи саме у галузі кримінального права, свого часу працювали у правоохоронних органах і мають практичний досвід не тільки захисту клієнта, а й ведення слідчих дій, висунення звинувачень і т. д.

Захист у кримінальній справі може статі в нагоді також власникам підприємств, бо корупція і економічні злочини також кваліфікуються, як кримінальні справи. Фахівець встановить причинно-наслідкові зв’язки, проведе аналіз справ на підприємстві і гарантовано допоможе вам знайти оптимальний вихід за становища будь-якої складності.