ГДЗ «12 балів» онлайн

Ми створили портал «12 балів» для учнів українських шкіл, які зможуть знайти в ньому будь-які навчальні матеріали, які їм можуть знадобитися при виконанні домашньої роботи або на уроках в школі. Зайти на сайт можна з ноутбука, ПК, планшета чи смартфона. Вам лише потрібен доступ до мережі Інтернет.

Вивчаємо алгебру в 9 класі

Простий доступ до будь-яких навчальних матеріалів

Тут ви знайдете підручники, збірники готових домашніх завдань (ГДЗ), відповіді до робочих зошитів тощо. Інтерфейс сайту дуже простий у використанні, тому навіть учень молодших класів зможе знайти потрібну книжку всього за кілька кліків мишкою. «12 балів» будуть корисними для всіх учнів від першого по одинадцятий клас.

Вивчаємо алгебру в 9 класі разом із ГДЗ

Одним із найбільш популярних розділів на нашому порталі є алгебра в 9 класі , адже це один із найбільш складних предметів. Мабуть, саме точні науки є найскладнішими в школі, а насамперед – математика. У 7 класі вона поділяється на алгебру і геометрію, які також приносять не мало труднощів.

ДЗ з алгебри без зусить і труднощів

9 клас – це, очевидно, найважчий період в житті будь-якого учня. А домашня робота з алгебри вимагає найбільше часу та зусиль, тому більшість учнів потребує допомоги у вирішенні задач та завдань з підручника. Найоптимальніший і найбільш ефективний варіант – це портал «12 балів», де ви знайдете відповіді та розв’язки до домашнього завдання, контрольних та самостійних робіт. Більш того, всі задачі у ГДЗ вирішені поетапно, тому будь-який учень зможе зрозуміти алгоритм її вирішення.

Готуємося до екзамену з математики

Всі дев’ятикласники готуються до екзаменів ДПА (державна підсумкова атестація). Тож школярі не лише навчаються за шкільною програмою, а й витрачають свій час на повторення пройденого матеріалу, на виконання задач для підготовки до ДПА. Екзамен з математики є основним, тому йому варто приділити особливу увагу. Завдяки порталу «12 балів» Ви матимете матеріали для підготовки під рукою в будь-який момент.

Переваги порталу «12 балів»

  • Доступність в будь-який момент онлайн
  • Адаптивність до всіх гаджетів
  • Наявність всіх ГДЗ
  • Найновіші збірники домашніх робіт за новою програмою
  • Відповіді до контрольних та самостійних робіт
  • Постійно оновлення бази підручників та ГДЗ

ГДЗ завжди під рукою

ГДЗ доступні у вигляді електронних підручників. Отже, якщо у вас нема паперового аналогу, то в будь-який момент ви зможете відкрити його онлайн або скачати собі на смартфон чи ПК. Разом із ГДЗ дуже легко вивчити основні теми з алгебри у 9 класі (квадратичні функції, нерівності, арифметична і геометрична прогресії). Протягом всього року ви матимете можливість знайти точну відповідь до будь-якої задачі і в цьому вам допоможе ГДЗ 9 клас алгебра. На нашому порталі є збірники різних авторів за новою програмою. Отже, ви зможете знайти той збірник готових домашніх робіт, який відповідає навчальній програмі вашої школи.