Для польотів на повітряній кулі http://leofly.com.ua/price/fly використовується монгольф'єр - апарат, який піднімається в повітря шляхом нагрівання повітря. Сама повітряна куля не передбачає управління, вона летить за вітром, а опускання відбувається за рахунок відкриття спеціального клапана, який запускає в купол холодне повітря.

Якщо вас цікавить політ на повітряній кулі Львів, то вам варто ознайомитися з пропозицією компанії Леофлай.

На жаль, у цього апарату вагові обмеження. Заборонено брати участь в польоті людей, вага яких перевищує 130 кг. В середньому політ на повітряній кулі триває одну годину. Обов'язкова умова це хороша, не дощова погода і швидкість вітру, що не перевищує 4 м/с.

Весь час за літальним апаратом слідує машина супроводу, щоб потім відвезти групу відпочиваючих на місце старту. Керує повітряним кулею досвідчений сертифікований льотчик, який має дозвол на політ - документи, ліцензію, пройдену медкомісію. Апарат також має документи, що підтверджують його безпеку експлуатації. Також всі учасники польоту проходять обов'язковий інструктаж і, що важливо, застраховані від нещасних випадків організаторами. Висота прогулянки на повітряній кулі в середньому коливається в межах 300-800 м.

Обмежень на польоти практично немає – літати можуть як дорослі, так і діти. Бувають польоти двох видів: прив'язні і вільні. У першому випадку аеростат піднімається на висоту до п'ятдесяти метрів і висить у повітрі, а при вільному польоті – відстань до землі становить понад півкілометра і повітряна куля летить за вітром.

Двох однакових польотів не буває, тому ті, хто спробував політ на повітряній кулі один раз, обов'язково повертаються знову і знову. Неважливо, який час року і доби ви вибрали - політ на повітряній кулі над Львовом завжди прекрасний і неповторний!