Серед актуальних тенденцій 2018 року все збільшується популярність різноманітних буфетів і комодів, оскільки люди прагнуть зберігати речі раціонально. І ось як правильно вибрати комод для спальні.

Виберіть місце

Найперше, що потрібно зробити - вибрати місце, куди ви хочете (і, головне, можете) поставити комод. Оскільки це не річ першої необхідності для спальні, то там може не бути для нього місця, або, всі ваші речі спокійно вміщаються в велику шафу.

Якщо ж ви все-таки зважилися на комод, заплануйте зручний підхід до ящиків - вони повинні висуватися повністю, нікому й нічому не заважаючи.

Дерев'яний комод

Продумайте розміри комода

Якщо у вас невелика кімната, то краще заздалегідь провести всі виміри в тому місці, де ви хочете його встановити. Прорахуйте максимальну висоту, ширину та глибину комода, який потрібно поставити в заплановане місце.

І обов'язково врахуйте, з якого матеріалу буде зроблена задня стінка ваших меблів - якщо передбачається, що це буде ДСП, то додайте до розмірів комода ще 1-1,5 см. Це важливо в тому випадку, якщо він не буде стояти біля стіни. Якщо ж ви плануєте присунути його до стіни, то задня стінка легко може бути фанерною.

Визначте, скільки грошей ви готові витратити

Чітко визначте межі суми, яку ви готові витратити на придбання комода. Це спростить вам вибір, але й зробить його більш складним. Адже більш дешеві меблі найчастіше виготовлені ​​з менш якісних матеріалів і прослужать вам менше.

Комод 4 ящика

Визначіться зі стилем та кольоровою гамою

Найпростіше в даному випадку буде купити комод разом з ліжком - в рамках одного спального гарнітура. Тоді ви абсолютно точно отримаєте меблі в одному стилі.

Якщо ж ви купуєте комод окремо, то обов'язково підбирайте його так, щоб він не виглядав в спальні чужорідним предметом. Для класичного інтер'єру підійдуть меблі з дерева - дуба або бука. У випадку з хай-теком можна обійтися комодом в мінімалістичному стилі. Головне пам'ятати, що фурнітура також відіграє велику роль - ручки і дверці ящиків повинні гармоніювати із загальним виглядом кімнати

Підрахуйте кількість ящиків

На стадії розгляду конкретних варіантів комода потрібно чітко розуміти для чого вам, власне, потрібен цей комод. Стандартна кількість ящиків - від трьох до п'яти. Якщо вам потрібно більше, то, можливо, варто купити повноцінну шафу? Якщо менше - тумбочку?

Якщо в планах зберігати там не тільки одяг, але й біжутерію або документи, то придивіться до комода, у яких верхній ящик розділений на секції або цих ящиків відразу кілька.