Сьогодні для покупців меблів є все більше інформації щодо цієї продукції. Це стало можливим завдяки розвитку соціальних проектів, де люди обмінюються своїм досвідом і думками, а також розвитку інтернет комерції, де присутній величезний вибір асортименту товарів і їх опис. Але іноді, приходячи за покупкою в магазин, споживачі не ставлять очевидні питання, тим самим обмежуючи себе в отриманні необхідної інформації.

Коли покупець приходить в меблевий магазин Нова Маркет Львів то, швидше за все, на всіх товарах побачить цінники. Продавець також озвучить таку ж саме ціну, якщо його запитають. Але завжди треба питати його про більш вигідну ціною для вас. У кожному магазині існує своя цінова політика і різні способи зниження цін, і ніколи не завадить запитати про це. Якщо ви не поспішайте з покупкою меблів, то можете поцікавитися про майбутні розпродажі, коли можна буде купити меблі зі знижкою.

Виробники все частіше пропонують індивідуальні налаштування меблів. І така можливість виходить за рамки простої заміни тканини на дивані. Крім оббивки замовник може змінити стиль підлокітників, обрати варіант внутрішнього наповнення, обрати матеріал, варіанти обробки або їх комбінацію і т.д. Тому завжди запитуйте про можливість індивідуального підбору комплектації.

Вартість меблів в індивідуальній комплектації - це одне з питань, які покупці забувають поставити, а продавці іноді не діляться цією інформацією. В результаті, в кінцевому підсумку, меблі виходять дорожче, ніж розраховував покупець. Краще буде запитати про це заздалегідь, і якщо така настройка перевищить бюджет на покупку, то можна щось замінити.

Не буде зайвим поцікавитися про виготовлення меблів, які матеріали використані в їх виробництві. Наприклад, якщо ви купуєте диван, то повинні знати, з чого зроблена його рама, яке наповнення всередині дивана. Все це впливає на якість придбаних меблів. Якщо ви маєте будь-які обмеження щодо використовуваних матеріалах, то вимагайте сертифікат відповідності меблів. Поцікавтеся, чи не є токсичними матеріали, використовувані при виробництві даних меблів.

Перш ніж зробити остаточний вибір, завжди корисно подивитися всі варіанти. Розгляньте схожі зразки, може виявитися, що інший варіант більше підходить під ваші потреби. Якщо вподобаний зразок перевищує бюджет, попросіть показати схожі меблі в іншому ціновому діапазоні. Можна знайти меблі іншого виробника, менш дорогі і близькі по функціоналу до тієї, що сподобалася вперше.