При виборі мобільного пристрою споживач особливу увагу приділяє дисплею (екрану). Різноманітність моделей дозволяє задовольнити запити кожного користувача. Звертають увагу на розмір екрану, його роздільну здатність (число точок, що створюють зображення), щільність пікселів (число точок на дюйм екрана), технологію виробництва, яка впливає на якість картинки, конструкцію тачскріна (сенсорного покриття, що реагує на дотик).

Види дисплеїв для мобільних пристроїв 

Так як екран мобільного пристрою досить уразливий, іноді виникає необхідність в його заміні. Купити дисплеї для мобільних телефонів пропонує інтернет - магазин СМА. Тут клієнта чекає велика різноманітність екранів різного типу.

Світлодіодні моделі дуже економні у споживанні енергії, але вони поступаються в популярності більш сучасним рішенням.

LCD - дисплеї, що мають рідкокристалічну структуру, набули найширшого розповсюдження, і використовуються в більшості гаджетів.

LCD IPS - є поліпшеною модифікацією LCD - дисплеїв. Вони мають кращий кут огляду, і більш детально відтворюють колір.

AMOLED - дисплей відрізняється високою контрастністю, яскравістю, точністю відтворення кольору. Висока продуктивність призводить до більш високого споживання енергії.

Аксесуари для мобільних пристроїв

Поява дисплеїв великого розміру змушує власників дбайливо ставитися до техніки, адже існує ймовірність появи тріщин, плям стороннього походження, порушення цілісності екрану. На інтернет - ресурсі cma.ua можна вибрати аксесуари, що забезпечують захист гаджетів від пошкоджень. Це захисні плівки й захисні стекла для телефонів, які роблять менш уразливим дисплей пристрою. Чохли можуть забезпечити захист від механічних пошкоджень, не погіршуючи комфортність користування гаджетом.

Екрани для планшетів

 

Величезну популярність придбали моделі планшетних комп'ютерів, що володіють високими функціональними можливостями і компактними розмірами. Але великий сенсорний екран може бути пошкоджений, найчастіше, в результаті падіння. Вибрати потрібну для заміни модель дисплея можна на сайті https://cma.ua/uk/dysplei-ekrany-dlya-planshetiv магазину Світ Мобільних Аксесуарів. Вибрати модель дисплея, максимально сумісного з планшетом клієнта, допоможуть кваліфіковані менеджери магазину.