Виробник металевих меблів УХЛ-МАШ https://uhl-mash.ua/ на ринку з 1994 року. Вона ґрунтується на базі машинобудівного заводу, який затвердив за собою імідж відповідального виробника. Робочий процес дотримується стандартів якості ДСТУ ISO 9001: 2009 та сертифікації УкрЦСМС №UA.C.188-16. Продукція проходить регулярні санітарні перевірки, тому безпечна для здоров'я людини та навколишнього середовища. Меблі з металу використовуються в офісах, торгових і складських приміщеннях, телекомунікаційних компаніях, лабораторіях, банках і майстернях. Конструкція виробів розроблена з урахуванням специфіки експлуатації. Вона зручна у тривалому використанні, і доступна для замовлення за кращою ціною в нашій компанії.

 

Що собою являє, які особливості виділяють серед конкурентів

При купівлі металевих меблів покупці часто орієнтуються на вартість. Вигідніше один раз придбати надійний виріб, ніж регулярно витрачати гроші для його ремонту. Такою є продукція ПРАТ УХЛ МАШ, яка виготовляється з високоякісного металу. Вона має необмежені терміни експлуатації, а для обслуговування достатньо базового догляду. Ми виробили широку асортиментну базу, щоб задовольнити різнобічні потреби ринку. До нас звертаються приватні й державні організації, адже ми пропонуємо незмінну якість вже більше 20-ти років. З часом роботи кількість замовлень зросла, тому в 2003 році було відкрито дочірнє підприємство в м. Боярка. Загальна площа в розпорядженні УХЛ-МАШ 16 000 м2, а кількість кваліфікованих співробітників 350 осіб.

В асортимент компанії входять:

        шафи для одягу https://uhl-mash.ua/products/odyagovi_shafi_metalevi/, щоб зберігати особисті речі;

        серверне обладнання (шафи й стійки);

        поличкові стелажі для розміщення вантажів;

        медичні меблі;

        промислове устаткування, верстати;

        шафи для абонентської преси;

        лабораторні меблі;

        сейфи зламо- та вогнестійкі;

        функціональні офісні меблі;

        вироби з нержавіючої сталі;

        обладнання для випічки хліба;

        пластикові вироби й тара турецького постачальника Sembol.

Метал витримує підвищену механічну дію і щоденну експлуатацію. Такі меблі захистять вміст від зловмисників, а в разі пожежі не допустять загоряння, на що не здатні дерево й пластик. Для захисту сталі від впливу вологи, контакту з реагентами й температурних перепадів, УХЛ МАШ застосовує полімерно-порошкову фарбу. В її основі натуральні компоненти, а захисні властивості уберігають від передчасного зносу й корозії. Метал попередньо очищається від забруднень, знежирюється і промивається демінералізованої водою. Після нанесення шару фарби, він сушиться при температурі 180-200 °C (фарбування до 2000 м. кв./зміну). Стандартно використовується колір RAL-7035, але, за замовленням клієнта, відтінок може бути змінений.

 

Рішення на будь-який бюджет, чим характерна продукція

При виготовленні меблів використана лазерна установка для точного різання металу, згинальне обладнання Salvagnini (представлено всього на двох підприємствах України), а також зварювальний комплекс Fronius–Kavasaki. У виробництві бере участь європейська техніка Comp Air, АMADA, Ideal-Line, GEMA і Srhode. Прилади працюють з точною настройкою і можуть швидко перебудовуватися. Це дозволяє отримати конкурентну якість, недоступну більшості компаній. Переваги оцінили не тільки клієнти: УХЛ МАШ https://uhl-mash.ua/ є «Лідером галузі 2012», а також є учасником численних виставок. В їх числі меблеві форуми, міжнародні виставки EIA та участь в «Автосервіс СТО». Підприємство представило асортимент у конкурсі «SIA Кращий експортер року» та «Автотехсервіс», отримавши гідні оцінки.

 

Готова продукція розміщується на власному складі, захищена від шкідливих впливів. Меблі пакуються в щільне пакування, не допускає появи дефектів при зберіганні. Застосовується система оптимізації та навантаження «Pallet Drive – in system». Оскільки сьогодні важлива економія часу, логістичний центр складає оптимальний маршрут зі швидкою доставкою в будь-який регіон. Для замовлення продукції в асортименті УХЛ-МАШ, з вами зв'яжеться представник компанії. Детально проконсультуємо по всіх питаннях, а також запропонуємо можливі альтернативи й додаткову комплектацію. Якщо потрібного товару немає в наявності, можливо виготовлення персонального проекту. Наша продукція – це вигідні ціни та надійна збірка.