Для багатьох українців все привабливішою стає європейська освіта. Цьому сприяє легкість вступу до вищого навчального закладу, можливість обирати навчальні курси та можливість отримання практичних навичок. Іноді стажування після отримання диплому або в процесі навчання є обов’язковим.

Приваблює іноземних студентів система, за якою побудована освіта в Італії. Болонська система освіти запроваджується в багатьох навчальних закладах, у тому числі в Україні. Великі перспективи мають майбутні діячі мистецтва і спеціалісти в області моди. Викладачі навчальних закладів ведуть практичну діяльність в сфері моди та мистецтва. Під їх наглядом можливе ведення власних невеликих проектів. Також на високому рівні в Італії можна отримати знання з архітектури, міського планування, машинобудування. Політехнічні університети, що знаходяться в Турині та Мілані мають високий рейтинг серед світових ВНЗ технічного напрямку. Можливість самостійного формування графіку лекцій та іспитів викликає більш глибоке зацікавлення у навчанні та передбачає високий рівень відповідальності.

За кордон їдуть здобувати не тільки вищу, але й середню освіту. Кінцева стадія середньої освіти в Польщі триває три роки. Можливе навчання в Польському коледжі після 9 класу і для іноземців. Треба вибрати заклад, який надає комфортні умови для проживання. Отримання європейського атестата про загальну середню освіту надає право вступу до вищих навчальних закладів Європи. Середню освіту в Польщі іноземці отримують безкоштовно.

Омріяна освіта за кордоном стане реальністю, якщо звернутися за допомогою до європейської академії освіти в місті Люблін. Викладачі ВНЗ з різних країн світу допомагають молоді розкрити свій потенціал для вступу в Європейські вищі навчальні заклади. В академії займаються пошуком стипендій, допомагають молоді у працевлаштуванні.