Гідроізоляційні роботи в будь-якому будинку починаються зі стін, фундаменту і даху. Завдяки використаним матеріалам в будівлі зберігається сухість і комфорт. Асортимент їх на сьогоднішній день настільки широкий, що вибрати той чи інший засіб можливо тільки після ретельної консультації з продавцем. Плівки ПВХ, бітумні мастики, пароізоляційні мембрани – всього і не перерахувати. Подібні покріття вам допоможе знайти Квадратбуд магазин будівельних матеріалів - в його асортименті є всі необхідні матеріали для якісної ізоляції покрівлі. Завдяки їм в будинку завжди буде комфортно знаходиться.

Захист будівельних конструкцій від корозії, наприклад, може виконуватися за допомогою такого засобу, як гідростеклоізол. В основному він використовується при стінових і покрівельних роботах. Гидростеклоїзол утворює на поверхні покриття, що не окислюється і якому не страшна ніяка вологість. Під час фундаментних робіт найчастіше застосовують техноеласт - це бітумно-полімерний матеріал у вигляді рулону. Рідше в цілях захисту об'єктів від вологи використовуються бікрост, бікроеласт, рубероїд. Вибір того чи іншого типу гідроізоляції залежить від безлічі факторів: від конструкції ізолюються споруди, умов його експлуатації, необхідної сухості, величини напору води.

Не забудьте, що вам також будуть потрібні ринви пластикові для відводу води з поверхні даху та труби для її перенаправлення вниз. Також вам доведеться подумати про дощоприймач.

Всі будматеріали, призначені для захисту конструкцій від проникнення води, підрозділяють на мінеральні, бітумні, полімерні і металеві. Спосіб застосування у кожного з них різний.

Якщо перед будівельниками стоїть завдання ізолювати від впливу вологи підземні конструкції, присипані грунтом, вони вибирають матеріали на бітумній основі. Підземні споруди, занурені в грунт, гідроізолюють за допомогою бітумних покриттів і цементних штукатурок. Внутрішні приміщення обробляються холодної бітумної і цементною штукатуркою. Існує і такий тип засобів, як бистросхвативающіеся цементні розчини. А от для дахів використовуються мембранні покриття.

Перед монтажем матеріалу будівельні конструкції повинні бути як слід очищені від бруду, іржі, жирів і масел та змочені водою, але в межах норми, без утворення калюж.

Чи потрібна гідроізоляція, якщо для даху буде використовуватися популярна сьогодні бітумна черепиця або не менше затребувана металева? Так, ці покрівельні матеріали вимагають установки попередньої ізоляції, тому заздалегідь знайдіть матеріали для облаштування покрівлі.