Нардеп розповів про «транспортний квест» із Києва до Дніпра. Замість потяга довелося шукати авто посеред поля.
Поїздка з Києва до Дніпра для народного депутата Романа Каптєлова перетворилася на багатогодинне випробування із пересадками, зупинками посеред поля та пошуком попутного транспорту.
За словами парламентаря, запланований маршрут потягом завершити не вдалося — частину шляху довелося долати автомобілем.
Замість звичайної поїздки — кілька етапів дороги
Як повідомив Роман Каптєлов, 6 серпня він вирушив із Києва до Дніпра потягом «Інтерсіті». Однак уже під час подорожі виникли проблеми.
За його словами, після відправлення потяг тривалий час стояв посеред поля, після чого пасажирам запропонували пересадку на інший вагон.
За описом Каптєлова, маршрут складався з кількох етапів:
- о 6:30 пасажири сіли в «Інтерсіті»;
- приблизно півтори години потяг стояв у полі;
- далі відбулася пересадка в інший потяг — плацкарт;
- після чергової зупинки частину дороги довелося долати пішки;
- завершити маршрут допоміг автомобіль.
До Дніпра прибув лише ввечері
Народний депутат зазначив, що після всіх пересадок, очікувань та пошуку транспорту до міста він дістався лише о 16:30.
Свій досвід він назвав «транспортним квестом» і додав, що для повного набору випробувань, за його словами, не вистачило лише самоката.
Нардеп висловив побоювання через майбутню зиму
Окремо парламентар звернув увагу на можливі проблеми з транспортом у холодний період.
За його словами, ситуація викликає занепокоєння напередодні зими, коли складні погодні умови можуть ще більше ускладнити пересування.
Він також додав, що його саркастичні коментарі пов’язані не з гумором, а з роздратуванням через ситуацію.
Наразі офіційних пояснень щодо причин затримок та зміни маршруту від перевізника не повідомлялося.