На Дніпропетровщині та по всій країні проводитимуть перевірки в потягах, пасажирам, які не матимуть квитків - штрафуватимуть.
В «Укрзалізниці» повідомили про посилення контролю у приміських перевезеннях. Пасажирів без квитків штрафуватимуть, а також закликають оплачувати проїзд, щоб забезпечити нормальне планування руху поїздів.