Сьогодні у жалобі й Нікополь.
Уже другий день жалоби на Дніпропетровщині за день і другий за цей місяць у Нікополі. Про це повідомив голова Дніпропетровської військової адміністрації Олександр Ганжа.
Місто прощається з трьома людьми, життя яких обірвала ворожа атака. Російський безпілотник убив:
- 70-річного чоловіка;
- двох жінок 44 і 47 років.