Вночі війська рф обстріляли три райони Дніпропетровщини.
Майже 20 разів ворог атакував область безпілотниками. Двоє людей дістали поранень. Про це повідомив голова Дніпропетровської військової адміністрації Олександр Ганжа.
Нікопольщина
Агресор бив по Нікополю, Покровській і Марганецькій громадах. Пошкоджені:
- Інфраструктура, адмінбудівля і мікроавтобус.
- Постраждали двоє людей.
Павлоградський район
росіяни поцілили по Павлограду та Межиріцькій громаді. Пошкоджені багатоповерховий і приватний будинки.