Удар, який не залишив шансів: смертельна ДТП на трасі Дніпро–Запоріжжя

Масштабна ДТП на трасі Н-08. Поліцейські та рятувальники врятували 8 людей, одна жінка загинула. 

На автодорозі Н-08 (Бориспіль – Кременчук – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь) 28 квітня сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода за участі мікроавтобуса та вантажівки. Внаслідок аварії загинула 66-річна жінка, ще восьмеро людей були врятовані з понівеченого транспортного засобу.

Очевидцями події стали інспектори відділу тактичної підтримки УПП в Дніпропетровській області, які першими кинулися на допомогу постраждалим.

Як сталася аварія

За попередніми даними, водій мікроавтобуса Mercedes Sprinter не впорався з керуванням та допустив зіткнення з вантажним автомобілем.

Удар був настільки сильним, що частина пасажирів опинилася заблокованою всередині салону.

Рятувальна операція на місці ДТП

Поліцейські TacTeam одразу зупинилися та спільно з іншими службами почали деблокування людей із пошкодженого авто.

Вони використовували:

  • спеціальні інструменти для розрізання металу
  • фізичну силу для доступу до заблокованих пасажирів
  • первинні навички домедичної допомоги

У результаті з «залізної пастки» вдалося витягнути 8 осіб.

«За допомогою інструментів та фізичної сили нам вдалося врятувати із залізної пастки розбитої автівки 8 людей», — повідомили в Патрульній поліції України.

Наслідки аварії

  • 66-річна жінка загинула на місці
  • 8 постраждалих врятовано та передано медикам
  • усі обставини ДТП встановлюються слідчими

 Розслідування триває

Правоохоронці з’ясовують причини втрати керування водієм мікроавтобуса та всі деталі зіткнення. На місці працювали слідчі та екстрені служби.