У Дніпрі мешканці будинку заблокували працівників ДТЕК через постійні знеструмлення.
На ж/м Тополя-2 біля будинку №28 між місцевими мешканцями та співробітниками ДТЕК виник конфлікт. Щоб відключити світло енергетикам довелось викликати поліцію.
Мешканці обурені критичними проблемами з електропостачанням. З їх слів, будинок на 14 підʼїздів вимикають за графіками стабілізаційних відключень світла на 7 годин, після чого електрика має бути 3,5 години. Але світло тримається не більше п’яти хвилин і знову зникає.
Найчастіше причиною відсутності світла поза графіком є локальна аварія в електромережі. Тобто у трансформаторах ламаються вимикачі-автомати. Проте люди заявили, що замість повноцінного ремонту енергетики лише "перекидають" будинки з фази на фазу, що спричиняє інші несправності.
Така ситуація спричинила напруження. Мешканці заблокували співробітників ДТЕК, вимагаючи негайного вирішення проблеми. На місці працювала поліція.