Ціни на кавуни та дині у розпалі літа у Дніпрі та області.
Літо — час свіжих баштанних, які так люблять жителі Дніпра та області. Кавуни і дині вже масово представлені на ринках і в супермаркетах, але їхня вартість все ще викликає чималий інтерес. Чи можна поласувати солодкими плодами за доступною ціною? Давайте розберемося, скільки зараз коштують кавуни і дині в регіоні та де вигідніше їх купувати.
Ціни на кавуни: ринки та супермаркети Дніпра і Кам’янського
На центральному ринку «Озерка» в Дніпрі кавуни в середньому коштують від 30 до 35 гривень за кілограм. Аналогічні ціни фіксують і на ринку в Кам’янському. Тож покупцям, які обирають традиційні ринкові місця, доводиться платити таку суму.
Водночас супермаркети пропонують більш демократичні ціни, особливо під час акцій:
- У мережі «Варус» кавуни продають по 19,90 гривень за кілограм, що на 30% дешевше, ніж на ринках.
- Там же є кавуни сорту «Бостон» — преміум-класу, які коштують дорожче — близько 34,90 гривень за кілограм.
- Акційні пропозиції в супермаркетах можуть значно знизити середню ціну, особливо для покупців, які уважно стежать за знижками.
Скільки коштують дині у Дніпрі та області?
Дині загалом дорожчі за кавуни, і це закономірно через більш складні умови вирощування. На ринках Дніпра та Кам’янського їхня вартість коливається в діапазоні 70–90 гривень за кілограм.
У супермаркетах ситуація трохи інша — можна знайти дині за більш доступною ціною, особливо під час акцій:
- У «Варусі» зараз продають дині від 59,90 гривень за кілограм, що значно нижче, ніж на ринках.
- Вартість варіюється залежно від сорту і країни походження — узбецькі, турецькі та іспанські дині можуть коштувати по-різному.
Чому ціни на кавуни та дині залишаються високими?
Керівник аналітичного напряму мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ілля Несходовський пояснює, що вплив на цінову політику має низка факторів: