Пекучий рекорд перед похолоданням: у Дніпрі зафіксували історичний максимум

У Дніпрі побито перший літній температурний рекорд.

8 червня наше місто офіційно вийшло на палкий рівень: +34,4°C — це найспекотніший день за всю історію спостережень. Про це повідомляє Дніпропетровський регіональний центр з гідрометеорології.

Попередній фіксували у 1989 році, він був на вище та складав +34,0°C. І через 36 років температура перекрила історичний максимум на 0,4°С.

В порятунку від спеки містяни масово заполонили пляжі. І це попри заборону та підвищений рівень забруднення.

Ще більше підвищення температури

Прогноз погоди по Дніпропетровській області та м. Дніпро на 9 червня 2025 року.

  • Малохмарна погода.
  • Без опадів.
  • Вітер південно-західний, 7-12 м/с.
  • Температура по області вночі 17-22°, вдень 31-36°.
  • Температура по м. Дніпро вночі 19-21°, вдень 34-36°.

Коли спека спаде

Доки у Дніпрі сухо та спекотно, на заході та півночі України опустилась температура й ллють дощі. Найближчими днями зміниться погода й у нас.

За прогнозом синоптикині Наталки Діденко, з вівторка у Дніпрі "можна насолоджуватися синоптичним рахат-лукумом" опадів не буде, температура повітря складатиме +24 градуси.

"Тиждень в Україні відпочине від надмірних градусів, прийде свіже повітря, навіть на сході та півдні спека поступово послабне. А Зелена неділя така, як треба", – написала Наталка Діденко у своєму Facebook.

В другій частині тижня почнуться дощі. Які триватимуть кілька днів.

Партнерський спецпроєкт
11:00, Сьогодні