За останні тижні на базарі у Дніпрі цінник на рибу дещо виріс. Причина - проблемне постачання з морських регіонів. А ось ціни на м'ясо продавці тримають тривалий час, оскільки закупівельна ціна в селян кілька місяців тому рекордно впала. Загалом на прилавках є достатньо продуктів, які виглядають та пахнуть досить апетитно. Коштують вони по-різному, оптимально. І якщо прийти після обіду, то продавці готові уступати 5-15 грн.
Кореспондент сайту 056 пройшовся міським базаром та дізнався актуальні середні ціни.
Ціни на м'ясо та яйця:
- Свинина. Кілограм відбивної коштує 150 грн, ошийок - 200 грн.
- Сало. Можна знайти за 140 грн, солоне - 200 грн, шия з салом - 70 грн.
- 10 домашніх яєць на базарі коштує 35 грн.
- Величенький кріль, вагою 2,5 кг коштує 480 грн.
- Качка коштує 150 грн за кг.
У молочному корпусі за кілограм бринзи просять від 200 грн, за сулугуні - 240 грн.
Літр домашнього молока коштує 25 грн, сметани - 100 грн. Сир віддають по 120 грн за кг.
Риби на дніпровських базарах не так багато, як до окупації південних регіонів. Річкова та заморожена є завжди, а свіжу морську деякі реалізатори привозять раз у три дні. І коштує вона майже в половину дорожче річкової.
Зараз за кілограм риби просять віддати такі гроші: белан товстолоб - 75 грн, судак - 250 грн, короп - 130 грн, карась - 95 грн, стейк судака - 180 грн, сом - 120 грн.
Овочі та фрукти на базарі подекуди дешевше, ніж в супермаркетах. Привозять їх або з Миколаївщини, або з полів нашої області. На них установленні такі цінники: помідори - 45 грн, огірки - 35 грн, молода картопля - 30 грн, черешня - 40 грн, кабачки - 35 грн, цибуля - 25 грн, полуниця - 75 грн.
Також є прилавки з олією. Літр смаженої сільської коштує 80 грн, сиродавлена - 70 грн, рафінована з заводу - 65 грн.