ЗСУ почнуть масштабний контрнаступ: українців утішили термінами

Україна може перейти в контрнаступ на Донбасі через півтора місяця. Наші військові мають для цього необхідні ресурси.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на РБК-Україна.

Засновник розслідувальної групи Conflict Intelligence Team Руслан Левієв розповів, що зараз центр бойових дій переміститься на Донбас. Сторони перейдуть до позиційних боїв. При цьому росія намагатиметься захопити деякі населені пункти і проводити показові судові процеси над захисниками Маріуполя.

Та вже влітку ЗСУ зможуть перейти в повноцінний контрнаступ для звільнення територій і будуть намагатися відрізати шляхи постачання армії рф.

"Приблизно через півтора-два місяці українська сторона почне масштабний контрнаступ. Запит на це в суспільстві дуже сильний. Українські генерали і сам Зеленський в цьому плані до суспільства прислухаються. Ресурси для цього є. Воєнний стан в Україні введено. Нова техніка у них вже з'являється", - зазначив він.