Театр тіней Teulis. Всесвітньо відоме шоу «Твоя тінь». Мистецтво театру має вік в декілька тисяч років, але в останні десятиліття цей жанр переживає відродження і небувалий апгрейд. Театр тіней дивовижно простий в ідеї та йому підвладні чудеса перетворення. Ви поринете в чаклунське шоу і захоплюючу дух хореографію, які з легкістю полонять Ваше серце.

Варто тільки акторові зайти за напівпрозорий екран, як для глядачів починається мультиплікація: темні фігури виростають одна з одної, перетворюються, змінюються в розмірах. Театр Тіней Teulis доводить, що всі фантазії можна перетворити в життя за допомогою тіней людського тіла.

За останні 8 років, Театр Тіней Teulis був фіналістом найбільших талант-шоу в Італії, Туреччині, Чехії та Словаччині. Гастролював у Фінляндії, Швеції, Польщі та Чехії, а в Японії 35 тисяч глядачів стоячи проводжали артистів. Подаруйте собі настрій та фантастичні емоції! Подія відбудеться згідно з усіма правилами безпеки.

Stage Music Hall - новий сучасний концертний майданчик у центрі Дніпра. Stage - найбільший зал з великою фан-зоною у місті, що має сучасне професійне обладнання, потужний звук, максимум можливостей для проведення заходу будь-якого рівня, власний бар та великий автомобільний паркінг поряд з майданчиком.