Романтична вистава. Все почалося у Нью-Йорку. Все почалося з телефонного дзвінка. З помилки номером. З випадкової розмови. Танцівниця Гіт ель Моска і адвокат Джеррі Райан. Дві самотні людини у великому місті. Чому б просто не зустрітися? Чому б просто не зігріти один одного? Чому б не почати жити разом, бо хтось захворів і потребує допомоги?

Чому б не допомогти розібратися у складних стосунках? Чому б не почекати, коли все владнається? Чому б не спробувати знову? Здається, що щастя вже зовсім поруч і скоро вони будуть належати тільки один одному. Але триматися чи відпустити – кожен вирішує сам. Особливо, коли вас обох гайдає. Відома п'єса за мотивами Вільяма Гібсона. Привід замислитися і поділитися враженнями.

У ролях: Гітель – Тетяна Шляхова, заслужена артистка України, акторка національного академічного театру ім. Івана Франка. Джеррі – Олексій Зубков, заслужений артист України, актор театру і кіно.

Режисер-постановник – Тетяна Аркушенко, заслужена артистка України. Художник-сценограф – Юлія Заулічна. Продюсер – Вікторія Назарова.