Оркестр Resonance ексклюзивно для всіх меломанів підготував особливий подарунок: Новорічний ювілейний концерт! Багато хто вже знає, що оркестр «Resonance» — гурт музикантів, не схожий на всі інші оркестри сьогодення. Це мелодії, що супроводжують святкування кожного меломана, до того ж у фірмовій, яскравій та несподіваній оркестровій версії «Resonance».

Святкова програма оркестру — це коли Джиммі Пейдж, Оззі Озборн та Курт Кобейн разом вбирають ялинку, а Джон Леннон із Міком Джаггером варять різдвяний глінтвейн. «10 років оркестру» — ювілейне симфонічне шоу від Resonance, що уособлює найкраще за весь період творчої діяльності легендарного оркестру, який є родоначальником жанру симфонічного року в Україні.

Репертуар оркестру – це не просто рок-музика. Це твори, які вже давно увійшли до золотого фонду людства, музики, створеної найталановитішими людьми планети. Музиканти «Resonance» — це викладачі консерваторій, музиканти філармоній і оперних театрів, гастролюючих по всьому світу, а також заслужені діячі мистецтв.

Радісна атмосфера зимових свят, яскраве музичне та світлове шоу і звісно, найулюбленіші світові рок-хіти!

Stage Music Hall - новий сучасний концертний майданчик у центрі Дніпра. Stage - найбільший зал з великою фан-зоною у місті, що має сучасне професійне обладнання, потужний звук, максимум можливостей для проведення заходу будь-якого рівня, власний бар та великий автомобільний паркінг поряд з майданчиком. Подія відбудеться згідно з усіма правилами безпеки.