Творчість нашого земляка, карикатуриста Олександра Дубовського широко відома у світі: він переможець та призер понад 100 престижних міжнародних конкурсів у різних країнах світу.
І ось подієва новина: у рідному Дніпрі відкривається його персональна виставка, яку зможуть побачити всі охочі.
Олександру Дубовському, знаному автору карикатур у багатьох друкованих виданнях, зокрема і “Дніпрі вечірньому”, “Нашому місті” та ін., цікаво все, що оточує людину, що виносить на “розгляд сміху” її характер, світ почуттів, дій та бажань. Дотепні, гострі, оптимістичні карикатури нашого земляка зрозумілі без зайвих слів. Його “легке перо”, смілива спостережливість, гумор, виявляють творчу натуру і талант, оцінені також його відомими колегами у світі, серед яких і лауреат Пулітцерівської премії Стів Бенсон.
Створений свого часу за участі Олександра Клуб карикатуристів “Гопак” у Дніпрі об'єднував майстрів пензля, пера та графіки, чиї роботи мали великий резонанс та популярність.
Олександр Дубовський завжди самобутній! Через його карикатури світ теж пізнає Україну.
Кілька років тому за підтримки міського голови Дніпра Бориса Філатова у рамках програми “Культурна столиця” було видано альбом робіт майстра карикатури О. Дубовського.
Безумовно, своєю творчістю Олександр суттєво сприяє розвитку сучасної карикатури як особливого та неповторного жанру.
На персональній виставці “ХАлепний пензлик” Олександра ДубовськОГО, члена Національної спілки журналістів України, яка відкривається 17 лютого у Будинку мистецтв Дніпра, буде представлено кілька десятків робіт, що охоплюють різні сторони нашого життя та періоди творчості автора.
Запрошуємо на відкриття 17 лютого о 17 годині, де ви матимете змогу переглянути роботи художника, поспілкуватися, поміркувати та посміятися досхочу, бо сміх – це не гріх, він для всіх!
На відкритті виставки обіцяємо інтригу.
Посміємося разом на здоров’я!