Музичний концерт Заза Фурньє. Не Зізі (Жанмер), ні Зазі, ні Заз… Але це Заза Фурньє, новенька особистість в братстві співачок, які підписуються однією літерою «З». Білява співачка із зачіскою під «рок банан» насправді не є початківцем на терені співу. Акторка за освітою, вона вже продемонструвала свою непересічність завдяки першому альбому (2008 р.), в якому вона співала під акомпанемент свого акордеону, не впадаючи в ретро кіч або атмосферу народних балів. В’їдливі тексти її пісень під захоплюючу мелодію відображають історії щасливого або нещасного кохання і виконуються з сумішшю делікатної чуттєвості та зарозумілого нахабства.

Названа з чиєїсь легкої руки «співачкою з акордеоном», Заза Фурньє виявила однак у свої юні 22 роки зрілість як авторки та перспективність як виконавиці. Після успішного сольного турне з двомастами концертами лише в компанії свого акордеону та айпаду, вона вже сьогодні  підтверджує свої уподобання, випустивши другий альбом під назвою «Поглянь на мене». 

Заза Фурньє наділена особливим хистом  - відображати повсякденність простими влучними словами:  сон,  поперек,  стілець,  окуляри,  мило,  коліна,  тремтіння…,  поєднувати  критичне відсторонення зі свободою. 

Панорама французького кіно пропонує безліч кінозустрічей та нічний марафон короткометражного кіно.

 У програмі фестивалю також передбачені поетичні читання “Хай живе поезія”, конкурси та заходи, організовані СЗОШ №126 та Фестиваль міні-спектаклів французькою мовою “Весняна квітка”.

Квітень  2013,  вже  традиційно,  пройде  під  знаком  французького  мистецтва,  цікавих зустрічей, відкриттів та позитивних емоцій.

Справки по тел.: (056) 371-45-22, (050) 421-13-04.